ترکیب احتمالی تراکتور مقابل النصر

تراکتور امشب در حالی به مصاف النصر می رود که تنها با ۱۶ بازیکن راهی قطر شده است.

تیم های تراکتور و النصر عربستان امشب در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2021 در دوحه قطر به مصاف هم خواهند رفت.

 

شرایط دو تیم به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست. تراکتور بدون انجام بازی دوستانه و در کوران فصل آماده سازی پیش فصل راهی قطر شده تا مقابل النصر صف آرایی کند؛ این تیم نسبت به مرحله یک گروهی تعداد زیادی از بازیکنان خود را از دست داده و با توجه به پنجره بسته نقل و انتقالاتی امکان اضافه کردن بازیکن را پیدا نکرد. در چنین شرایطی بود که سرخ پوشان فوتبال تبریز با 16 بازیکن که تلفیقی از چند بازیکن باتجربه و تعداد زیادی از بازیکنان جوان که برخی هایشان از تیم های پایه اضافه شده اند به قطر سفر کنند.

 

فیروز کریمی در بازی امشب نسبت به بازی های مرحله گروهی فقط چند بازیکن از ترکیب اصلی را در اختیار دارد. یکی از این بازیکنان محمدرضا اخباری که در خط دروازه به میدان خواهد رفت. با توجه به جدایی خانزاده و مصدومیت کشاورزی، هادی محمدی در خط دفاعی تنها خواهد بود و این یکی از مهمترین اتفاقات ترکیب تیمی است که جز بازی اول در 5 بازی بعدی مرحله گروهی هیچ گلی دریافت نکرد. 

-

 

سامان نریمان جهان، اکبر ایمانی و ابوالفضل رزاق پور از دیگر نفراتی هستند که تراکتور آنها را در این دیدار در اختیار خواهد داشت. البته در میانه میدان غایبان زیادی به چشم می خورند و این موضوع را در خط حمله با شدت بیشتری شاهد هستیم جایی که عباس زاده مصدوم و بابایی محروم است.

 

بر اساس این شرایط ترکیب 
 تراکتور برای دیدار با النصر این گونه پیش بینی می شود:

به اشتراک گذاری این مطلب!

قایدی و فرار از گرما با پاسپورت!

رستم و منوچهر؛ تابلوی خطر برای پرسپولیس (عکس)

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه