خط دفاعی پرسپولیس کار ساده‌ای مقابل مهاجمان زهردار استقلال نخواهد داشت.

استقلال تاجیکستان مهره‌هایی با توانایی‌های منحصر به فرد دارد که از چهار ماه قبل و پیروزی مقابل شباب الاهلی و الهلال خود را در آسیا مطرح کرده‌اند. آنها که از حساسیت این بازی و بیننده‌های میلیونی آن هم آگاه هستند دنبال درخشش مقابل یکی از برترین خط دفاعی‌های آسیا هستند.

 

زهردار ترین عناصر هجومی تاجیک‌ها، منوچهر جلیلوف و رستم سویروف هستند. آن‌ها که مقابل الهلال، اولین تیم صعود کننده به یک چهارم در دور گروهی خوش درخشیدند آمادگی بالایی برای مصاف با پرسپولیس، فینالیست فصل قبل دارند.

 

-

 

استقلال تاجیکستان به کمک خط حمله آتشین خود در اکثر بازی‌های این فصل با اختلاف گل بالا پیروز بازی شده و حامد لک و مدافعان پرسپولیس کار سختی مقابل آنها خواهند داشت و شاید به همین دلیل یحیی رهبری خط دفاع خود در دوشنبه را به سیدجلال واگذار کند.

 

شاید استقلالی‌ها فشار زیادی روی دروازه پرسپولیس وارد نکنند اما ویژگی کلیدی رستم و منوچهر، تمام کنندگی فوق العاده آنهاست. تاجیک‌ها با بیست و سه درصد مالکیت توپ و شوت‌هایی به مراتب کمتر از الهلال، این تیم متمول را چهارتایی کردند و از حداقل موقعیت‌هایشان گل ساختند. نماینده ایران اگر موفق به مهار مهاجمان استقلال شود و در این بازی کلین شیت کند راه صعود خود را هموار خواهد کرد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ترکیب احتمالی تراکتور مقابل النصر

واژگونی مرگبار خودروی حامل جنازه قربانی گرفت

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه