به ارزیابی خوبی از تیم رسیدیم/ عطایی: بازی با پاکستان مهم بود

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: مقابل سه تیم هنگ‌کنگ، تایلند و پاکستان فشار زیادی به تیم ایران وارد نشد و ما به‌عنوان بازی تدارکاتی به آنها نگاه کردیم.

بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی والیبال ایران با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در مرحله گروهی قهرمانی آسیا، در خصوص آخرین بازی مرحله مقدماتی، اظهار داشت: بازی مقابل پاکستان به این دلیل که به‌ عنوان بازی سرگروهی تلقی می‌شد، برایمان اهمیت داشت. از روز اول با این نگرش وارد مسابقات شدیم که بعد از انجام سه بازی اول مرحله گروهی، بتوانیم به ارزیابی درستی از تیم برسیم که این اتفاق هم افتاد.

 

سرمربی تیم ملی والیبال ایران افزود: پاکستان در مقایسه با هنگ‌کنگ و تایلند تیم بهتری بود و طبیعی است که فشار بیشتری به تیم ایران وارد کرد. ما هم سعی کردیم با بیرون آمدن از فشار، بازی را کنترل کنیم. در جریان این بازی به شیوه‌های مختلف از بازیکنان استفاده کردیم و در نهایت به ارزیابی خوبی از تیم رسیدیم. امیدوارم نگاهی که داشتیم به ما کمک کند تا در مرحله دوم رقابت‌ها برابر رقبا عملکرد بهتری داشته باشیم.

 

عطایی با اشاره به حریفان ایران در مرحله دوم رقابت‌ها، گفت: چین‌تایپه و کره‌جنوبی، تیم‌های سرعتی و توپ‌گیری هستند. بنابراین مقابل این دو تیم باید راهکاری پیدا کنیم که این دو نقطه قوت را از کار بیندازیم. در مجموع از سه بازی انجام شده مرحله گروهی راضی هستم. مقابل سه تیم هنگ‌کنگ، تایلند و پاکستان فشار زیادی به تیم ایران وارد نشد و ما به‌ عنوان بازی تدارکاتی به آنها نگاه کردیم. امیدوارم  در مراحل بعدی عملکردمان بسیار بهتر از این شود تا بتوانیم نماینده شایسته‌ای برای ایران باشیم و موجبات شادی مردم را فراهم کنیم.

-

به اشتراک گذاری این مطلب!

جلسه تجدیدنظر دادگاه ترور رفیق حریری ابتدای اکتبر برگزار می‌شود

شرایط را به خاطر قهرمانی تحمل می کنیم/ جواد کریمی: مشکل اصلی ما در ژاپن تغذیه است

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه