امیرقلعه نویی سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر با جذب ۲ دروازه بان جدید نشان داد از نمایش دروازه‌بان‌های فصل گذشته تیمش رضایت ندارد.

علیرضا حقیقی و مهرداد بشاگردی 2 دروازه‌بانی بودند که فصل گذشته در لیگ برتر و همینطور مسابقات جام حذفی به تناوب در چارچوب دروازه گل‌گهر ایستادند ولی در پایان فصل درنهایت مذاکرات آنها با مدیران باشگاه و همینطور اعضای کادر فنی به جدایی منتج شد.


امیرقلعه‌نویی که در پست دروازه همیشه گلرهای مطمئنی را در تیم هایش داشته و در سپاهان نیز 2 سال با در اختیار داشتن پیام نیازمند، دغدغه زیادی نداشت، در دومین سال حضور در گل‌گهر تغییراتی کاملا محسوس در پست شماره یک تیمش ایجاد کرد و 2 دروازه بانی را به خدمت گرفت که فصل خوبی را با تیم هایشان پشت سر گذاشته بودند.


محسن فروزان گلر فصل گذشته تیم فوتبال فولاد خوزستان و محمد اکبر منادی سنگربان فصل گذشته سایپا 2 گلری هستند که این روزها رقابت جدی خود را برای رسیدن به پیراهن شماره یک تیم آغاز کرده  اند  و باید دید با شروع فصل کدامشان می‌توانند نظر امیرقلعه نویی برای رسیدن به ترکیب اصلی را جلب کنند.

 

-


البته برخلاف منادی که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا فقط یکی دو جلسه از تمرین 2 هفته ای در تهران را حضور داشت، محسن فروزان از روز اول در تمرینات حاضر بوده است.


البته علاوه بر این 2 دروازه بان مهدی محمدی و امیرمحمد علیپور نیز در اردوی گل‌گهری ها به عنوان دروزاه بان های دوم و سوم حضور دارند و زیر نظر ترابپور گلر سابق استقلال کارشان را به همراه 2 سنگربان شناخته شده تیم دنبال می‌کنند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

دستبرد میلیونی پسر ۱۶ ساله به حساب پدر بازنشسته اش / او عاشق موبایل بود

تکرار تیراندازی مرگبار سریال افرا در پارک ملی گلستان / قتل شکارچی به دست محیط بان

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه