موزینیو: امشب یک نوجوان ۱۴ ساله بودم

ژوزه مورینیو، سرمربی رم، مدعی شد که پس از پیروزی تیمش برابر ساسولو احساس کرده یک نوجوان ۱۴ ساله است.

دیدار یکشنبه شب رم برابر ساسولو هزارمین دیدار دوران حرفه‌ای مربیگری مورینیو به حساب می‌‌آمد و او با کسب پیروزی در این بازی موفق شد تعداد بردهای خود را به عدد 638  برساند. او همچنین در طول این مدت 205 مساوی و 157 باخت را نیز تجربه کرده است.

 

 

استفان الشعراوی در دقیقه 92 موفق شد دروازه حریف را باز کرده و پیروزی مهمی را برای شاگردان مورینیو به دست آورد. سرمربی پرتغالی رم پس از به صدا در آمدن سوت پایان بازی به دی ای زد ان گفت:" من در طول این هفته یک دروغگو بودم، مدام می‌گفتم که این بازی خاصی نیست. اما این بازی خاصی بود. این بازی با عددی خاص برای من بود و من همیشه می‌خواستم چنین بازی به یاد ماندنی را در هزارمین دیدار خودم تجربه کنم. من به همه دروغ گفتم! این بازی ممکن بود با نتیجه 6-6 یا 7-7 به پایان برسد. روی پاتریسیو دوبار معجزه کرد. ما چند موقعیت گل را از دست دادیم. بازی فوق العاده و احساسی خارق العاده بود. امروز من 58 ساله نبودم بلکه 14 ساله بودم، زمانی که شروع به رویابافی برای حضور در فوتبال کردم. من از سرمربی ساسولو عذرخواهی می‌کنم. آنها بازی بسیار خوبی رار به نمایش گذاشتند.»

-

مورینیو بازگشت درخشانی را به فوتبال ایتالیا رقم زده و موفق شده در هر 5 بازی ابتدایی خود با رم در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد. رم حالا با کسب سه پیروزی در مسابقات سری A، هم امتیاز با میلان و ناپولی در صدر جدول رده بندی قرار داد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

عزم بلوری‌زاده برای رسیدن به تیم‌های آسیایی/ پشتوانه سازی تیم ملی والیبال بانوان آغاز شد

استخدام مشاور خارجی برای خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال!

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه