شب پرحاشیه ستاره فرانسوی؛/ قهر امباپه و هواداران PSG تمام شد؟

کیلیان امباپه روزهای پرفراز و نشیبی را در ترکیب پاری سن ژرمن سپری می کند.

تمایل کیلیان امباپه به انتقال به رئال مادرید باعث ناراحتی هواداران پاری سن ژرمن و واکنش به او در هفته های اخیر شده است. دیشب در ابتدای بازی مقابل کلرمون و هنگامی که نام کیلیان امباپه از سوی بلندگوی ورزشگاه خوانده شد، برخی هواداران به تشویق این بازیکن فرانسوی پرداخته و البته برخی دیگر نیز او را هو کردند.

 

این در حالیست که کیلیان امباپه علیرغم مصدومیتی که در دیدار تیم ملی فرانسه برابر بوسنی رخ داده بود، به هر ترتیب خود را به مسابقه برابر کلرمون رسانده و در ترکیب ثابت تیمش قرار گرفت. اما به تدریج و در جریان مسابقه بود که سوت های اعتراضی علیه کیلیان امباپه نیز به تشویق تبدیل شد و اوج این اتفاق در دقیقه 55 رخ داد.

 

ستاره جوان و فرانسوی روی همکاری با اشرف حکیمی موفق به گلزنی برابر پاری سن ژرمن شد تا یک بار دیگر ارزش های خود را ثابت کند. در نهایت وقتی کیلیان امباپه در دقیقه 79 تعویض شده و جای خود را به مائورو ایکاردی داد، اغلب حاضران در پارک دوپرنس به تمجید از این ستاره جوان پرداختند تا بازی علیرغم شروع نه چندان خوب، با خاطره ای شیرین برای کیلیان امباپه به اتمام برسد.

 

کیلیان امباپه در ده بازی اخیر خود در لیگ یک با زدن 11 گل و ارسال سع پاس گل) بهترین عملکرد خود را ارائه داده و بهترین بازیکن لیگ فرانسه نیز بوده است.  مائوریسیو پوچتینو نیز با تمجید از بازیکن گفت: "امباپه یک بازیکن حرفه ای و بزرگ بوده که روی پیشرفت خود و کمک به تیم متمرکز است. او همیشه این باشگاه احترام زیادی می گذارد."

 

اما این تنها حاشیه روی سکوهای پارک دوپرنس نبود. هواداران پاری سن ژرمن از عدم پخش آهنگ فیل کالینز پیش از شروع مسابقه نیز ناراضی بوده و حتی کمپینی برای پخش شدن آهنگی از این خواننده پیش از شروع بازی های پاری سن ژرمن نیز به راه انداخته اند.

 

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

شکایت مددی از وکیل مظاهری

دستگیری سارقان ۱۲ میلیارد طلا در فارسان

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه