پیش‌بینی سایت لیتوانیایی: ایران به نیمه نهایی جام جهانی فوتسال صعود می کند

یک سایت لیتوانیایی با تحلیل تیم‌های حاضر در جام جهانی فوتسال،ایران را تیمی نامید که قطعا به نیمه نهایی این رقابت‌ها صعود می‌کند.

پیش‌بینی سایت لیتوانیایی: ایران به نیمه نهایی جام جهانی فوتسال صعود می کند

تیم ملی فوتسال ایران از روز سه‌شنبه(۲۳ شهریور) در جام جهانی فوتسال در لیتوانی به میدان می‌رود. یک سایت ورزشی کشور میزبان به تحلیل تیم‌های حاضر دراین رقابت‌ها پرداخت.

این سایت در تحلیل تیم‌های آسیایی به قدرت فوتسال ایران اشاره کرد و گفت: در مورد نمایندگان آسیا در جام جهانی، نباید حرفه‌ای بودن تیم ایران را پنهان کرد. لیتوانیایی‌ها خودشان این فرصت را داشتند که در تورنمنت تایلند با این تیم قدرتمند روبه‌رو شوند. آن‌ها مانند ساعت دقیق بازی می‌کند. در ایران، فوتسال یک ورزش بسیار محبوب است که مورد توجه فوق‌العاده قرار دارد. این تیم زمانی که در تورنمنت تایلند بازی می‌کرد، هر ۱۲ بازیکن با تمام قوا می‌جنگیدند. رویکرد حرفه‌ای، پول زیادی که در فوتسال این کشور سرمایه‌گذاری می‌شود و بازی خوب تیم ایران ما را مطمئن می‌کند که بگوییم ایران را در نیمه نهایی جام جهانی خواهیم دید.

این سایت در تحلیل دیگر تیم‌های آسیایی، ژاپن را یک تیم منظم که از نظر بدنی بسیار آماده است، تایلند را تیمی که برای تطبیق با فلسفه مربی جدید به زمان نیاز دارد، ویتنام را یک تیم ناشناخته و ازبکستان را تیمی که با توجه به نتایج بازی‌های دوستانه می‌تواند پا به پای بزرگان فوتسال جهان رقابت کند معرفی کرد.

انتهای پیام

به اشتراک گذاری این مطلب!

جدال الله‌وردی و حاج رضا در اینستا و سایت؛/ جنگ تمام عیار سر مالکیت تراکتور (گزارش)

بهبود حال پله؛ مشتاق بازی کردن هستم (عکس)

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه