ناصر عکاز خبرنگار عربستانی معتقد است که الهلال با وجود آمادگی بالا، در دیدار فردا شب مغلوب استقلال خواهد شد.

 با نزدیک شدن به دیدار استقلال و الهلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، حساسیت ها پیرامون این نبرد سرنوشت ساز افزایش یافته است. کاروان الهلال شب گذشته وارد دبی شد و دو تیم امشب آخرین جلسه تمرینی خود را برای دیدار فردا شب برگزار می کنند.


در همین رابطه، ناصر عکاز خبرنگار عربستانی در گفتگو با خبرنگار ورزش سه معتقد است که شاگردان فرهاد مجیدی توانایی پیروزی بر الهلال را دارند. ضمن اینکه این خبرنگار که طرفدار النصر است، کار تیم مورد علاقه اش در مصاف با تراکتور آسانتر از الهلال خواهد بود.

 

* نظرت در مورد روند آماده سازی الهلال و النصر براى بازی های لیگ قهرمانان آسیا چیست؟
الهلال به شکل بسیار عالی آماده است. آنها بازیکن مهم مصدوم یا محرومی (بجز کنو و عطیف) ندارند. اما النصر مشکلات زیادی برای بازی با تراکتور دارد. به طوری که نزدیک به ١٠ بازیکن این تیم در بازی سه شنبه شب غایب خواهند بود.

-

 

* نظر هواداران عربستانی در مورد فوتبال ایران و به خصوص تیم های استقلال و تراکتور چیست؟
مردم عربستان استقلال را باشگاه بزرگی به حساب می آورند و همچنین این توانایی را در این تیم می بیند که الهلال را شکست بدهد اما در سوی مقابل تراکتور از این توانایی برخوردار نیست ولی به صورت کلی فوتبال ایران در این سالها پیشرفت زیادی کرده است.

 

* عملکرد الهلال و النصر در هفته های ابتدایی لیگ چطور بوده است؟
عملکرد این دو تیم در 3 هفته نخست لیگ عربستان عادی بوده و آنها کار خاصی انجام نداده اند. هر دو تیم الهلال و النصر در یک بازی عالی کار کرده اند و در دو بازی دیگر ضعیف بوده اند.

 

*  شما هوادار النصر هستید. بین هواداران الهلال و النصر رقابت بسیار زیادی وجود دارد. آیا از میان هواداران النصر کسی هست که برای الهلال در دیدار برابر استقلال آرزوی موفقیت داشته باشد؟
هیچ گونه هوادار النصری وجود ندارد که خواهان برد الهلال باشد. همه هواداران النصر طرفدار استقلال بوده و مایل به پیروزی این هستند. 

 

* عملکرد کدام بازیکن ایرانی مورد پسند شماست؟
عباس زاده مهاجم تراکتور عملکرد خوبی داشته و هافبک وسط استقلال که نامش را در خاطر ندارم نیز بازیکن خوبی است. (احتمالا مسعود ریکی)

 

* پیش بینی ات از دو بازی نمایندگان ایران و عربستان چیست؟
من فکر می کنم استقلال بتواند الهلال را شکست دهد ضمن اینکه النصر نیز از سد تراکتور عبور خواهد کرد.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

سجادی در ورزش ماندگار می‌شود، اگر .../ درودگر: بودجه ورزش نباید ۰.۳۷ باشد

جدال الله‌وردی و حاج رضا در اینستا و سایت؛/ جنگ تمام عیار سر مالکیت تراکتور (گزارش)

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه