رضایی: بازی با «انکا» تجربه خوبی بود

مربی تیم ملی واترپلو کشورمان با اشاره به اردوی مشترک و بازی دوستانه با تیم باشگاهی انکا ترکیه گفت: بازی با این تیم تجربه خوبی برای مقابله با قزاقستان بود.

وی افزود: انکا، حریف قدرتمندی است که توانستیم تکنیک‌های انفرادی‌مان را مخصوصا در دفاع با این تیم کار کنیم و از آنجایی بازی‌شان با تکیه بر قدرت است به نوعی شبیه‌سازی برای مقابله با تیم قزاقستان بود، چون قزاق‌ها نیز قدرتی و گاهی خشن بازی می‌کنند. تیم ترکیه‌ای گاهی خشن بازی می‌کرد ولی بازیکنان ما با خونسردی و تکنیک بازی کردند.

 

مربی تیم ملی واترپلو کشورمان از خواسته ترکیه برای ادامه روابط ورزشی با ایران خبر داد و اظهار داشت: آنها از اینکه الکساندر چیریچ سرمربی تیم ایران است خوشحال بودند و دوست داشتند روابط ورزشی ادامه پیدا کند و ما هم میزبان آنها باشیم.

 

رضایی با اشاره به شرایط نسبتا سخت ایران در اردو و بازی دوستانه با ترکیه خاطرنشان کرد: تیم انکا در سه سال گذشته در مسابقات لیگ قهرمان ترکیه بوده و برای مسابقات مقدماتی قهرمانی اروپا آماده می‌شود. شرایط نسبت به قبل خیلی سخت است چرا  که باید دستورالعمل‌های بهداشتی و شرایط قرنطینه را رعایت می‌کردیم.

-  

به اشتراک گذاری این مطلب!

عصبانیت لوچانو اسپالتب/ حمله به آلگری؛ باختن گریه نداره!

دبیرکل فدراسیون نجات غریق و غواصی منصوب شد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه