عصبانیت لوچانو اسپالتب/ حمله به آلگری؛ باختن گریه نداره!

به نظر می رسد دیشب اتفاقاتی جنجالی بین مکس آللگری و لوچانو اسپالتی، دو سرمربی یوونتوس و ناپولی رقم خورده است.

دیشب جدال همیشه حساس و جنجالی یوونتوس و ناپولی در شرایط با نتیجه 1-2 برابر تیم آبی پوش به اتمام رسید که ابتدا این بیانکونری بود که از حریف پیش افتاد، اما ناپولی در نیمه دوم نمایش درخشانی داشته و دو بار موفق به باز کردن دروازه ووچیک شزنی شد. اما در پایان این دیدار مکس آلگری که اصلا از نتیجه راضی نبود، برتری حریف و گل های دریافتی تیمش را به اشتباهات فردی بازیکنان یوونتوس ربط داده و به نوعی شایستگی حریف را در کسب این سه امتیاز نادیده گرفت.

 


اما به نظر می رسد آلگری و اسپالتی در تونل منتهی به اتاق نشست خبری با یکدیگر برخورد خوبی نداشته اند و اسپالتی از رفتار سرمربی یوونتوس ناراحت شده است.


اسپالتی در کنفرانس مطبوعاتی خود بعد از پایان مسابقه درباره آنچه اتفاق افتاده بود ایگونه اظهار نظر کرد: "من بعد از بازی به استقبال مکس آلگری رفتم، اما او خودش را به ندیدن من زده و به راه افتن ادامه داد. من همیشه در مقابل یوونتوس مغلوب شده و حالا یک بار پیروز شده ام که آلگری اینگونه برخورد کرده و انگار با صدای بلند گریه کرد."

-


البته آلگری هنوز در این خصوص اظهارنظر نکرده و نمی توان تنها به صحبت های اسپالتی استناد کرد. این دو مربی هر دو اهل توسکانی هستند و احتمالا هنگام صحبت کردن در اصطلاحات محاوره ای آن منطفه استفاده می کنند.. 

به اشتراک گذاری این مطلب!

عطایی: امروز تنها به ۶ بازیکن ما غذا رسید

رضایی: بازی با «انکا» تجربه خوبی بود

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه