عطایی: امروز تنها به ۶ بازیکن ما غذا رسید

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در حال حاضر مشکل اصلی ما میزبانی و کیفیت و کمیت غذا است که متاسفانه گوش شنوایی هم وجود ندارد.

 بهروز عطایی درباره آخرین وضعیت ملی پوشان در فاصله یک روز مانده به آغاز مسابقات قهرمانی مردان آسیا در ژاپن، اظهار داشت: خوشبختانه بازیکنان در شرایط روحی خوبی قرار دارند. در تلاشیم آمادگی تیم را در جریان مسابقات حفظ کنیم. مصدوم جدی نداریم، اما تعدادی از بازیکنان مصدومیت‌های جزیی دارند که بخشی از ورزش حرفه‌ای است. تا کنون 4 جلسه تمرین بدنسازی و توپی داشتیم و در مجموع وضعیت قابل قبولی در تیم حاکم است.

 

عطایی شرایط میزبانی ژاپن را بسیار ضعیف توصیف کرد و اظهار داشت: در حال حاضر مشکل اصلی ما میزبانی و کیفیت و کمیت غذا است. در تورنمنت‌های بزرگ، غذا یکی از فاکتورهای مهم محسوب می‌شود. برای مثال امروز تنها به 6 بازیکن غذا رسیده است و مجبور شدیم برای چندمین بار ساندویچ بخوریم. متاسفانه گوش شنوایی هم وجود ندارد؛ البته باید بگویم این مسائل تمرکز و هدف ما را تحت تاثیر قرار نخواهد داد. تیم ایران هدف مشخصی دارد که بدون توجه به حواشی برای رسیدن به آن تلاش می‌کند.

 

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با اشاره به بازی ایران و هنگ کنگ که فردا یکشنبه برگزار می‌شود، تصریح کرد: هنگ کنگ تیم مطرحی در آسیا نیست اما به دلیل شرایط کرونایی و نبود بازی تدارکاتی ما هم شناخت کافی از این تیم نداریم. سعی می‌کنیم در جریان مسابقات اطلاعات بیشتری از تیم‌ها کسب کنیم تا بر اساس شیوه بازی آن‌ها، مسابقه را مدیریت کنیم.

-

 

وی تاکید کرد: بازیکنانم با انگیزه مضاعف به دنبال ارائه نمایشی از والیبال هستند که هم خودشان راضی باشند و هم به واسطه آن دل مردم ایران را شاد کنند.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

والیبال قهرمانی آسیا/ کره و چین با پیروزی شروع کردند

عصبانیت لوچانو اسپالتب/ حمله به آلگری؛ باختن گریه نداره!

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه