ایمن حسین مهاجم تیم ملی عراق از یک مجری برنامه ورزشی کشورش بابت تشبیه او به ساسوکی شخصیت کارتونی انیمیشن افسانه شجاعان شکایت کرد!

با وجود گذشت چندین روز از دیدار ایران و عراق و  پیروزی پر گل شاگردان اسکوچیچ با نتیجه 3 بر صفر، حواشی این دیدار همچنان ادامه دارد و در تازه ترین اتفاقات پیرامون این بازی، مهاجم تیم ملی عراق از یک مجری ورزشی بابت توهین به او، شکایت کرده است.

 

پس از پایانی دیدار ایران و عراق و شکست سنگین تیم حریف، محمد ابراهیم الناصر مجری برنامه های تلویزیونی عراق در برنامه ای که در کانال یوتیوب خود منتشر کرده بود، به دشت نسبت به عملکرد بازیکنان تیم ملی کشورش معترض بود و او نوک انتقادات خود را به سمت طارق همام و ایمن حسین دو بازیکن تیم ملی کشورش گرفت.

 

این مجری ورزشی در صحبت هایش به انتقاد شدید از عملکرد ایمن حسین پرداخت و مدعی شد او در دیدار برابر ایران مانند یک چوب خشک ایستاده بود و هیچ حرکت مثبتی را از خود نشان نداد. 

-

 

 

ایمن حسین که مدتی است با ظاهری سامورایی موهایش را از پشت می بندد، مورد تمسخر این مجری نیز قرار گرفت. محمد ابراهیم الناصر با تشبیه ایمن حسین به شخصیت ساسوکی در انیمیشن افسانه شجاعان، مدعی شد این مهاجم تنها به وضعیت ظاهری خود توجه می کند و کارایی برای تیم ملی عراق ندارد.

 

این صحبت مجرب عراقی با واکنش ایمن حسین نیز روبرو شد. مهاجم تیم ملی عراق روز گذشته بخاطر توهین های محمد ابراهیم الناصر از او شکایت کرده تا حواشی پس از شکست تیم ملی عراق برابر ایران همچنان ادامه داشته باشد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

بازگشت به ژاپن این بار با مربی ایرانی/ والیبال ایران؛ خاطرات بد توکیو را پاک کن!

انتقاد یحیی از حضور خانبان و باقری در تیم ملی؛/ گل‌محمدی: خیلی راحت اجازه دادید مربیانمان بروند!

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه