اسفندیارپور: قلعه‌نویی بدون شک سرمربی ماست

مدیرعامل باشگاه گل‌گهر به شایعات حضور مربیان دیگر در سیرجان واکنش نشان داد.

امیر قلعه‌نویی، سرمربی گل گهر سیرجان چندی پیش به دلیل اظهارات جنجالی در پایان بازی با استقلال در جام حذفی، از سوی کمیته انضباطی با محرومیت سه ماهه روبرو شد؛ باید در نیم فصل اول تیمش را از راه دور کنترل کند.علیرغم اینکه باشگاه گل گهر سیرجان به این حکم اعتراض کرده و درخواست تجدید‌نظرخواهی نسبت به آن داشته است ولی فعلا از تجدید نظر خبری نیست.

 

با توجه به شروع مسابقات لیگ برتر خلیج فارس از اواخر پاییز حکم محرومیت قلعه نویی سرمربی گل گهر اجرایی خواهد شد ،به نظر می‌رسد این مربی بخش اعظمی از مسابقات گل گهر در نیم فصل اول را از دست خواهد داد. همین مسئله باعث بروز شایعاتی درباره نیمکت گل‌گهر شده که مدیرعامل باشگاه امروز به آن واکنش نشان داد. 

 

اسفندیارپور، مدیرعامل باشگاه گل گهر در واکنش به این خبر گفت: امیر قلعه نویی سرمربی ماست و ما با ایشان قرارداد داریم. با نظر ایشان به تازگی مجتبی سرآسیایی نیز به کادرفنی گل گهر اضافه شده و دو مربی با تجربه و حرفه ای در کنار آقای قلعه نویی مشغول به کار هستند. ایشان در دو بازی اخیر دوستانه گل گهر با پرسپولیس و پیکان تیم را رهبری کردند و تمرینات تیم زیر نظر مستقیم ایشان برگزار می‌شود. قلعه نویی به طور حتم سرمربی گل گهر در لیگ بیست و یکم خواهد بود و ما از ایشان حمایت خواهیم کرد و هر گونه مذاکره با هر سرمربی برای جانشینی ایشان را تکذیب می‌کنیم.

-

به اشتراک گذاری این مطلب!

حل شدن مشکل ستاره‌های برزیلی لیگ برتر

انتقاد داورپناه از نفت آبادان: با جابجایی یک کلمه در قرارداد حقمان را نمی دهند

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه