اشلی کول: زلاتان دو شخصیتی است

اشلی کول، هم تیمی سابق زلاتان ابراهیموویچ در لس آنجلس گلکسی، مدعی شد که این بازیکن دو شخصیت دارد و رفتارش در برابر رسانه‌ها تغییر می‌کند.

بازیکن سابق تیم ملی انگلیس در فاصله سال‌های 2018 تا 2019 در لس آنجلس با ابراهیموویچ هم بازی بوده است. کول پیش از پیوستن به لس آنجلس گلکسی در ژانویه 2016، یک سال و نیم از جولای 2014 در رم حضور داشت و دو سال بعد بود که مهاجم سابق منچستریونایتد به او ملحق شد.

 کول 40 ساله درباره دوران بازی خود با ابراهیموویچ صحبت کرده و مدعی شده که مهاجم میلان به شکل بی‌رحمانه‌ای در ام ال اس با هم تیمی‌هایش صادق بود. او در این باره گفت:« او دو شخصیت دارد، یکی با ما در رختکن که فوق العاده، آرام و بسیار فروتن بود و دیگری در برابر رسانه‌ها که وانمود می‌کرد خدا است. لحظاتی بود که او وارد رختکن می‌شد و به دیگر بازیکنان دیگر می‌گفت لمس توپت افتضاح بود، نمی‌توانی بدوی، تو بسیار کند هستی اما شخصیت او در برابر رسانه‌ها تغییر می‌کرد.»

 

 

-

کول کاپیتان لس آنجلس گلکسی بود و می‌گوید ابراهیموویچ یک بار رو در روی او نیز قرار گرفته است. او اظهار داشت:« او یک بار سعی کرد این کار را بکند، دستانش را در هوا تکان می‌داد اما من به او گفتم دستان لعنتی‌ات را پایین بیاور، من کاملا جدی هستم. با خودم فکر کردم که شاید حرف او درست باشد اما نباید دستانش را بالا ببرد.»

کول پس از بازگشت به فوتبال انگلیس در اواخر سال 2019 با دربی کانتی از دنبال فوتبال خداحافظی کرد اما ابراهیموویچ هنوز در میلان توپ می‌زند. بازیکن تیم ملی سوئد پس از عمل جراحی روی زانوی چپش آماده است تا بار دیگر در دیدار این هفته برابر لاتزیو به زمین بازی برگردد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

فوری/نویدکیا از سپاهان جدا شد

اولین پیروزی تارتار با ذوب‌آهن (عکس)

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه