با هرتیمی در آسیا رقابن می‌کنیم / برانکو: باید از نصفه موقعیت‌ها هم استفاده کنیم 

برانکو ایوانکوویچ ، مربی کروات با تایید پیشرفت تیم ملی فوتبال عمان در دو دیدار اخیر تاکید کرد پیروزی عربستان به واسطه تجربه رقابت بیشتر بازیکنان حریف بود.

 سرمربی عمان در جریان صحبتهای خود در نشست خبری پس از بازی دیشب گفت: متأسفانه ما به نتیجه ای که برای آن کار می کردیم نرسیدیم. خوب بازی کردیم و هرچه داشتیم دادیم ، اما نتیجه به نفع ما نبود.

 

وی ادامه داد: "تیم عربستان خوب است و برای چنین مسابقاتی بازیکنان برجسته و باتجربه ای دارد و ما مقابل این تیم بازی خوب و قدرتمندی را به نمایش گذاشتیم اما بازی را باختیم .فکر می‌کنم در هر دو نیمه رویارویی بودیم و عملکرد خوبی داشتیم و مستحق یک امتیاز بازی بودیم. تساوی حداقل حق ما از این بازی بود. "

 

-

 

سرمربی تیم ملی عمان ضمن شماتت حمله‌ورانش گفت: چنین بازی هایی باید از نصف موقعیت‌ها هم استفاده کنیم ولی ما موقعیت های زیادی را از دست دادیم و برخلاف روند بازی با گلزنی عربستان مجازات شدیم.

 

برانکو ایوانکوویچ در ادامه اظهارات خود گفت: "ما ثابت کرده ایم که می توانیم با هر تیم قدرتمندی در آسیا رقابت کنیم. من به بازیکنانم به خاطر این عملکرد تبریک می گویم. در دو دیدار گذشته ،  شاهد پیشرفت بزرگی در عملکرد تیم بودیم. از همه تشکر می کنم و ما تلاش خواهیم کرد تا در رویارویی بعدی به نتیجه بهتری برسیم. "

به اشتراک گذاری این مطلب!

فن خال: شرایط هلند هربار بهتر می‌شود

مرگ مدیرعامل سابق پرسپولیس با کرونا؛/ فوری: عباس انصاری‌فرد درگذشت

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه