برنامه ریزی جدید برای فوتبال اسپانیا؛/ لالیگا را این فصل با بهترین کیفیت تماشا کنید

لالیگا قصد دارد رقابت های این فصل را به بهترین شکل ممکن برای هواداران پخش کند.

شما باید تماشای بهترین بازی های فوتبال جهان را تجربه کنید. لالیگا مسابقاتی منحصر به فرد است که در سراسر جهان بیننده داشته و به همین دلیل باید با بهترین برنامه ریزی ممکن پخشش شده و مورد توجه هواداران فوتبال قرار بگیرد. لالیگا با هدف ارائه بهترین تجربه برای بینندگان، سالها بالاترین کیفیت پخش تلویزیونی را ارائه داده و حالا نیز فصل 2021/22 با ارائه نوآوری های بیشتری آغاز می شود.

 

اتحادیه لالیگا و شبکه مووی استار شروع به استفاده از چند دوربین جدید در سیستم پخش خود کرده اند. تولید این سیستم توسط مدیاپرو انجام شده و شامل چهار سیگنال در یک صفحه جداگانه، علاوه بر یک صفحه ارائه آمار بوده که این آمار و ارقام استخراج شده از مدیا اپروچ (سیستم تجزیه و تحلیل داده ها) است.

 

-

 

هدف این است که به بیننده تصویری جایگزین ارائه شود که در آن فرد می تواند داده ها را از مسیر یک تجربه جدید و شخصی تر و با استفاده از تکنولوژی رو به رشد لالیگا تماشا کند.

 

این تصاویر با اضافه شدن آمار و گرافیک سه بعدی مدیا اپروچ و همچنین عکس هایی از دوربین های مختلف و خاص تکمیل می شود. در واقع سه صفحه دیگر به صفحه اصلی اضافه شده است: صفحه ای نزدیک به توپ و بازیکنی که آن در اختیار دارد. صفحه دیگر با استفاده از دوربین های کوچک، با تمرکز روی گل های دو تیم بازی را پخش کرده و زمین را از سطح بالاتری پوشش می دهد. و همچنین تصویری زوم کرده روی نیمکت ها که تصاویری از نیمکت های تیم میزبان و مهمان را به تناوب نشان می دهد.

 

سیگنال پخش این چند دوربین از طریق کانال دو، همچنین کانال های پخشش به شیوه سنتی و همچنین روی سیستم عامل های OTT، از طریق شبکه های ملی و بین المللی در دسترس خواهد بود. علاوه بر این برنامه اصلی این سیگنال چند صفحه ای توسط Casters و streamers به ​​عنوان بخشی از پروژه LaLiga Casters روایت خواهد شد که فصل گذشته در بین مخاطبان جوان مشتریان زیادی کرده بود.

 

تجربه سینمایی: یک دوربین فیلمبرداری جدید و "FanCam"

 

قرار است دوباره از فن کم که اولین بار در فصل گذشته رونمایی شد، استفاده شده و این دوربین در این فصل نیز در همه ورزشگاه های لالیگا نصب می شود. موفقیت این تکنوبئژی که در سال 2021 به همراه مدیاپرو برای پوشش عدم حضور هواداران در استادیوم ها راه اندازی شد و باعث ارتباط مستقیم هواداران با بازیکنان شد، به سرعت این دوربین را به عضوی ثابت در سیستم پخش لالیگا تبدیل کرد. گل های زیادی در فصل گذشته اینگونه جشن گرفته شد و در این فصل نیز دوربین در نزدیکی دروازه ها قرار می گیرد و به وضوح از صحنه های روی دروازه فیلم می گیرد.

 

 

همچنین در این فصل دوربین Cinematographic، دوربینی با حسگر بزرگ که کیفیت تصویر فوق العاده واقعی مانند بازی های ویدئویی یا فیلم های سینمایی را ارائه می دهد نیز به صحنه پخش لالیگا باز می گردد. این مدل دوربین در حالت عادی به عنوان یک دوربین ثابت عمل می کند و البته می تواند در طول بازی به یک دوربین فیلم نوری تغییر کند؛ با جلوه ای شبیه به یک عکس پرتره و به لطف سنسور 35 میلی متری، ثبت تصاویر از نردیک.

 

علاوه بر این ویژگی های پخش، لالیگا سایر مواردی که در سال های اخیر این مسابقات خود را تقریبا به چیزی شبیه فیلم های پرفروش سینما تبدیل کرده، حفظ خواهد کرد. در این فصل دوربین های هوایی در 16 ورزشگاه نصب خواهند شد. تکرارهای 360 درجه و دوربین های رباتیک در تونل ها، تجربه پخش لالیگا را به سطح واقعا جدیدی ارتقا داده است.

 

محتوای اختصاصی ورزش‌سه با همکاری رسمی لالیگا 
This Content Is Provided By LaLiga In Partnership With Varzesh3

به اشتراک گذاری این مطلب!

رود گولیت: دی‌لیخت در بهترین مدرسه برای مدافعان حضور دارد

سند| مهدی قایدی سرمربی تیم ملی ایران شد!

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه