تصمیم مهم تارتار

بعد از جدایی مهدی تارتار از پیکان و حضور در ذوب آهن به نظر می‌رسید یکی از بازیکنانی که همراه خود به اصفهان خواهد برد نادر محمدی باشد. همان مدافعی که اوت‌های بلندیبرای پیکان پرت ارسال می کرد و چند گل تیم پیکان هم از روی این حرکت به دست آمد.

سعید دقیقی سرپرست جدید تیم پیکان که جانشین اصغر مدیر روستا شده است در مورد وضعیت نادر محمدی گفت: تاکنون قرارداد هر بازیکنی جذب یا تمدید شده با نظر مجتبی حسینی بوده است. وضعیت نادر محمدی هنوز مشخص نیست اما برای روشن شدن تکلیف وی قرار شد جلسه مشترکی داشته باشیم. پیکان خانه این بازیکن است زیرا از این باشگاه رشد کرده و علاقه دارد در آن حضور داشته باشد. امیدواریم در جلسه خود با محمدی به نتایج مثبتی برسیم. بستر باشگاه پیکان آماده است تا جوان‌های مستعد خودشان را از اینجا به فوتبال کشور معرفی کرده و در جایگاه بالاتری قرار بگیرند. فضایی آرام در این باشگاه وجود دارد و هرکسی می‌تواند طبق شایسته سالاری به پیکان بیاید و به آرزوهای فوتبالی‌اش برسد.

این اتفاق نشان می دهد مهدی تارتار به دنبال تاکتیک های جدید در فوتبال است تا در مربیگری خود پیشرفت کند.

او در پیکان متهم به استفاده از تاکتیک اوت دستی شده بود در حالی که برخی مربیان تاکید می کردند هر تیمی نادر محمدی را در اختیار داشته باشد از پرتاب‌های او استفاده خواهد کرد.

در نهایت باید منتظر ماند و دید که تکلیف این بازیکن چه خواهد شد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

سرنوشتی عجیب و مشابه برای دو استقلالی!

کارد به دنبه رسید/ گرانی گوشت مردم و دامداران را نگران کرده است

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه