پایان نخستین مرحله از مسابقات دوومیدانی کشور

نخستین مرحله از بیست و پنجمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور در بخش بانوان با پیشتازی پلیمر خلیج فارس خرم آباد و دانشگاه آزاد به پایان رسید.

تیم‌های سلکتور مقاومت بسیج همدان و مقاومت بسیج تهران نیز به ترتیب با امتیاز های 69-45 و 32 امتیاز فعلا صاحب عناوین چهارم تا ششم هستند. 

 

در جریان این مسابقه ها قدیمی ترین رکورد دو و میدانی بانوان ایران در دو 4 در 100 متر امدادی شکسته شد. تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ثبت با زمان 46.91 ثانیه پس از 47سال رکورد ملی این ماده را بهبود بخشید. پیش از این رکورد ملی این ماده با حد نصاب 47.50 ثانیه در اختیار تیم ملی دو و میدانی ایران در سال 1353 بود.

همچنین فاطمه زهرا قلعه نوعی از تیم دانشگاه آزاد اسلامی در 10 کیلومتر پیاده‌روی قهرمان شد و با ثبت زمان 56:54 دقیقه رکورد ملی رده سنی جوانان را  بهبود بخشید. رکورد پیشین این ماده نیز با زمان 56:58.02 دقیقه در اختیار خودش بود. 

 

-

پریسا عرب از تیم پلیمر خلیج‌فارس‌خرم‌آباد با ثبت زمان 36:04.17 دقیقه موفق شد ضمن کسب عنوان قهرمانی رکورد ملی و باشگاهی دو 10000 متر را جابجا کند. رکورد پیشین این ماده با زمان 36:08.54 دقیقه متعلق به خودش بود. 

ریحانه مبینی نیز در رقابت ماده پرش طول با وبت حد نصاب 6.24متر صمن کسب عنوان نخست رکورد باشگاهی این ماده نیز که با 6.08 در اختیار خودش بود بهبود بخشید.

 

فاطمه محیطی‌زاده نیز از تیم پلیمر خلیج‌فارس‌خرم‌ آباد با 4663 امتیاز  قهرمان شد و رکورد ملی رده سنی جوانان را در این ماده شکست. حد نصاب قبلی ماده هفتگانه رده سنی جوانان کشور در بخش بانوان با 4557 امتیاز در اختیار خودش بود.

در این دوره از مسابقات باشگاهی دو و میدانی در بخش بانوان تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد، دانشگاه آزاد اسلامی، سلکتور، مقاومت تهران و مقاومت همدان حضور دارند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

خرید جدید آلومینیوم از لیگ یک آمد

تدابیر یحیی برای مهار منوچهر و دیگر تاجیک‌ها؛/ کاور زردها؛ دیوار غیرقابل عبور پرسپولیس! (عکس)

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه