اعطای وام ۱۰۰ میلیونی برای اشتغال زنان سرپرست خانوار

مدیرکل بهزیستی فارس گفت: تا کنون برای اشتغال زنان سرپرست خانوار وام ۵۰ میلیون تومانی پرداخت می‌شده، اما امسال این مبلغ به ۱۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

سید محمد صادق کشفی نژاد مدیرکل بهزیستی فارس از جزئیات پرداخت وام قرض الحسنه ۱۰۰ میلیون تومانی جهت کمک به اشتغال زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی خبر داد و گفت: تاکنون برای اشتغال زنان سرپرست خانوار وام ۵۰ میلیون تومانی پرداخت می‌شده، اما امسال این مبلغ به ۱۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

او با بیان اینکه بالغ بر ۳۰ هزار پرونده امور اجتماعی در بهزیستی فارس داریم و ۱۴ هزار و ۸۰۰ مورد را خانوار زنان سرپرست خانواده تشکیل می‌دهند، گفت: برای زنان سرپرست خانوار برنامه‌های حمایتی متعددی از مستمری و وام اشتغال تا پرداخت شهریه فرزندان آن‌ها اجرا می‌شود.

مدیرکل بهزیستی فارس با عنوان این که تسهیلات با ارائه مدرک شغلی یا فنی حرفه‌ای و مجوز کسب و کار واریز می‌شود، افزود: ابلاغیه پرداخت وام هنوز ارسال نشده و برای اجرایی شدن باید از سوی بانک مرکزی ارسال شود، این وام با اولویت زنان سرپرست خانوار تحت پوشش برای راه اندازی شغل و هم به کارفرمایانی که بتوانند برای زنان سرپرست خانوار یا گروه هدف سازمان شغل ایجاد کنند تعلق خواهد گرفت.

انتهای پیام/ 

به اشتراک گذاری این مطلب!

ادعاهای واهی و ضد ایرانی دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس

در المپیک به ۱۵ بازی تدارکاتی نیاز هست؛ / شاهین طبع: نیمه دوم در حمله بهتر تصمیم گرفتیم

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه