پرویز برومند: ۳ امتیاز سیرجان تلخ‌ترین ۳ امتیاز بود

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: هر اتفاقی تا این مرحله از لیگ رخ داده به‌خاطر نبوغ و خلاقیت بازیکنانی است که استقلال دارد.

صدآنلاین؛ پرویز برومند از بردی که استقلال را به‌صدر جدول رسانده ابراز خشنودی می‌کرد ولی به خبرورزشی گفت این برد اصلاً به دلش نچسبیده است. دروازه‌بان اسبق استقلال نقش رشید مظاهری در این صدرنشینی را بیش از همه اعضای تیم می‌دانست و معتقد بود فکری نمی‌تواند با این وضعیت تیم را به جایگاه واقعی‌اش برساند.

استقلال برد خوبی در سیرجان آورد؟

اتفاقاً اصلاً برد خوبی نبود. این یکی از تلخ‌ترین سه امتیازهایی بود که استقلال گرفت. اگر مظاهری درون دروازه استقلال نبود، امکان نداشت حتی امتیازی در سیرجان بگیرد. متأسفانه استقلال هنوز سیستم خودش را پیدا نکرده است.

ولی این تیم در حال حاضر صدر جدول است!

استقلال بازیکنان باکیفیتی دارد ولی هنوز نحوه بازی گرفتن از آنها را نمی‌داند. هنوز تاکتیک کلی تیم مشخص نیست. راه حمله کردن و گل زدن و یا دفع کردن و گل نخوردن در تیم مشخص نشده است.

ولی تیم نتیجه‌اش را گرفته است!

هر اتفاقی تا این مرحله از لیگ رخ داده به‌خاطر نبوغ و خلاقیت بازیکنانی است که استقلال دارد. فکری باید کمی عمیق‌تر درباره استقلال و روش بازی کردنش در لیگ فکر کند. تیمی که دو تا گل می‌زند و یک پنالتی را نمی‌زند و بعد از گل‌هایش ۷۰ دقیقه عقب می‌نشیند که تیم نشد. به هر حال تیم باید روشی برای بازی کردن داشته باشد که از دقیقه یک تا آخر بداند در هر لحظه چه برنامه‌ای دارد. لیگ ما خیلی ضعیف شده و با این نفراتی که استقلال دارد و معتقدم از همه تیم‌های لیگ پرمهره‌تر است، باید بتواند راحت بازی کند و نتیجه‌اش را بگیرد.

فکر می‌کنید برای این است که هنوز برخی هواداران از بازی‌های تیم رضایت ندارند؟

من خودم یک هوادار استقلالی هستم که با دقت تیمم را زیر نظر دارم و می‌بینم که الان چند سال است یکسری اتفاقات در حال تکرار شدن است و برای همین از محمود فکری می‌خواهم که با استفاده از یک تمرین‌دهنده خیلی خوب استقلال را به نتایج دلخواهش برساند.

در بازی با گل‌گهر چه اتفاقی رخ داد که معتقدید نباید انجام می‌شد؟

استقلال ظرف ۲۰ دقیقه هر کاری خواست با تیم میزبان کرد. این یعنی استقلال واقعی شخصیتی دارد که فقط ۲۰ دقیقه بازی‌اش برای حریفانش کافیست ولی نه اینکه تا دقیقه ۹۰ برود و عقب بایستد.

نقش محمدرشید مظاهری در این برد را چقدر می‌دانید؟

استقلال همیشه دو دروازه‌بان خوب داشته و همواره دروازه‌بانان خودش را به تیم ملی معرفی کرده است. الان هم خوشحالم که این دو دروازه‌بان خوب برای استقلال توپ می‌زنند. حسینی هم خوب است ولی خب فصل قبل حواشی‌ای برای خودش ایجاد کرد که نتوانست بازدهی همیشگی‌اش را داشته باشد. ولی معتقدم مظاهری در استقلال به آن چیزی که مستحقش بود، دست یافته است.

بازی با آلومینیوم را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟

رسول خطیبی فصل قبل با ماشین‌سازی استقلال را شکست داد و حالا برای این بازی خیلی انگیزه دارد. قطعاً آلومینیوم حالا در جایگاهی در جدول ایستاده که خیلی‌ها تصورش را نمی‌کردند. تیم خوبی است اما تیمی نیست که بتواند برای استقلال عرض‌اندام کند. باید دید در آستانه دربی کادر فنی استقلال جانب احتیاط را در نظر می‌گیرد یا نه.

ممکن است دربی روی این بازی تأثیر بگذارد؟

خب شاید فکری نخواهد بازیکنانش مصدوم شوند و یا اخطاری بگیرند که دربی را از دست بدهند. ولی باید این را بدانیم هر بازی ۳ امتیاز خودش را دارد و ممکن است امتیازات همین بازی در روز پایانی لیگ سرنوشت قهرمانی استقلال را تعیین کند.

منبع/خبرورزشی

به اشتراک گذاری این مطلب!

خوراکی‌هایی که سرشار از آنتی اکسیدان هستند

درخشش دوباره عابدزاده در لیگ پرتغال

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه