کمک ۴۰۰ میلیون یورویی به تیم قطبی / آغاز سوپرلیگ چین با حضور سه ایرانی (عکس) 

مربی ایرانی تیم هنان جیانی، حاضر در سوپر لیگ چین در آستانه شروع فصل جدید مسابقات، توضیحاتی را در مورد این دوره داده است.

سوپر لیگ چین از حدود دو هفته آینده شروع خواهد شد. در این رقابت ها سه ایرانی هم حضور خواهند داشت. به همین بهانه خبرنگار ما با جهانیار محبی، یکی از این سه ایرانی که به عنوان مربی در تیم هنان جیانی حضور خواهد داشت گفت و گویی انجام داده است:

برگزاری افتتاحیه با حضور 15 هزار تماشاگر

سوپر لیگ چین در فصل جدید قرار است با حضور 16 تیم برگزار شود. تیم های گوانجو اف اسی و گوانجو سیتی بازی افتتاحیه مسابقات را روز 31 فروردین نجام خواهند داد. این دیدار قرار است در حضور 15 هزار نفر تماشاگر برگزار شود. هر تیم در این فصل 30 بازی انجام می دهد و مسابقات در 3 یا 4 دوره برگزار خواهد شد. دو دوره اول مسابقات در قرنطینه خواهد بود و بعد از دو قرنطینه اول احتمالا بازی ها به صورت نرمال برگزار می شود. قرنطینه اول با 5 بازی برای هر تیم از  31 فروردین شروع می شود. این دوره در دو مکان مختلف که یکی در شهر گوانجو و دیگری در شهر سوژو خواهد بود، برگزار می شود. 

 

-

 

 

 

حضور سه ایرانی در فصل جدید لیگ چین

اتفاق جالبی که در این دوره رخ می دهد این است که سه ایرانی در این فصل در لیگ چین فعالیت خواهند کرد. مجتبی پورعلی گنجی به عنوان بازیکن در تیم شنزن، افشین قطبی به عنوان سرمربی در تیم چانگژو لیونز و بنده هم به عنوان مربی در تیم هنان جیانی سه ایرانی حاضر در این دوره از رقابت ها خواهیم بود. هر سه تیم در یک گروه از قرنطینه یک حضور دارند. بازی اول بین تیم شنزن با حضور پورعلی گنجی و تیم ما برگزار می شود. بازی دوم هم بین تیم چانگژو با حضور قطبی و تیم ما است.

 

تعطیلی یک ماهه بعد از 5 بازی

تیم ها 5 بازی ابتدایی خود را در مدت 30 روز انجام می دهند و بازی ها به دلیل حضور تیم ملی چین در مقدماتی جام جهانی 2022 به مدت حدود یک ماه تعطیل خواهد شد. بعد از آن دور دوم قرنطینه با انجام 7 دیدار پیگیری خواهد شد.

 

 

 

 

کمک 400 میلیون یوریی به تیم قطبی

تیم افشین قطبی در این فصل جزو 5-6 تیم بالای جدول به حساب می آید. دولت ایالت هوبئی حدود 400 میلیون یورو به این تیم کمک کرده است. با توجه به این موضوع تیم چانگژو با 14 بازیکن جدید قرارداد امضا کرده است. این بازیکنان که در بین شان هم نفرات خارجی و هم نفرات داخلی دیده می شود، کیفیت خیلی بالایی دارند. انتظار مالک باشگاه هم در چنین شرایطی این است که چانگژو حتی بتواند در این فصل سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را هم کسب کند. به این ترتیب انتظارات از قطبی و تیمش بسیار بالا خواهد بود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

گزارشگر بازی پرسپولیس - نساجی تغییر کرد

فوت ۱۸۵ بیمار دیگر کووید ۱۹

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه