واکنش رسمی باشگاه پرسپولیس به جذب این ستاره برای خط حمله

صدآنلاین | معاون باشگاه پرسپولیس گفت: نام مهاجم مد نظر گل‌محمدی را نمی‌دانم.

محمد محمدی بعد از قرعه پرسپولیس در جام حذفی اظهار داشت: بازی های جذابی شد، هم سپاهان و هم پرسپولیس چه در لیگ و چه در جام حذفی مدعی هستند، با این مسابقات جذابیت‌های بازی ها بیشتر می‌شود.

وی افزود: امیدوارم بازی خوبی شود، طبیعتا کوتاهترین مسیر برای قهرمانی همین جام حذفی است و همه محکوم به برد هستند. ضمن احترام به تیم سپاهان محکوم به پیروزی هستیم. قطعا برای هر دو تیم بازی سختی خواهد بود.

معاون پرسپولیس در خصوص اینکه در دور قبل با تیم ون پارس بازی کرده‌اند و حالا دوباره باید با تیم سپاهان اصقهان بازی کنند گفت: قسمت ما اینگونه بوده که به مصاف تیم‌های اصفهانی برویم.

محمدی در خصوص اینکه گفته می‌شود نام پریرا برای خط حمله پرسپولیس مطرح شده است گفت: اسم بازیکن را نمی‌دانم. ما در حال انجام کارها هستیم، با جدایی لوکادیا کادر فنی در پست مهاجم احساس نیاز کرده است.

وی در خصوص اینکه ایا نعمتی قراردادش را فسخ کرده یا خیر گفت: این کار هم در حال انجام است ولی هنوز فسخ نکرده است. کارهای او در حال انجام است و ظرف چند روز آینده اقداماتی صورت می‌گیرد.

معاون باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که شکایت از لوکادیا به کجا رسید گفت: امور حقوقی در حال تهیه مستندات هستند و به محض جمع آوری اقدامات صورت می‌گیرد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

سیستم ایمنی بدن را با این ترفندهای ساده تقویت می کند

با این نکات پوکی استخوان را دور بزنید

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه