بلایی که ساپینتو سر ستاره نوظهور استقلال آورد | لجبازی سرمربی استقلال با ستاره محبوب فرهاد

صدآنلاین | لج بازی ریکاردو ساپینتو با جوان‌ترین بازیکن تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ ادامه دارد.

ابوالفضل جلالی در دقایق کوتاهی که در بازی با آمریکا به میدان آمد، نشان داد چه بازیکن خوبی است و می‌تواند در برنامه‌های تهاجمی حضور اثرگذاری داشته باشد.

ابوالفضل جلالی در حالی برای همراهی تیم ملی در جام جهانی راهی دوحه شد که در استقلال تبدیل به بازیکن نیمکت نشین شده بود. با بازگشت از جام جهانی انتظار می‌رفت این بازیکن به ترکیب اصلی استقلال راه پیدا کند اما مصدومیت این بازیکن بار دیگر او را از ترکیب اصلی تیم دور کرد. اما دو سه هفته است؛ ابوالفضل جلالی شرایطی همراهی تیم استقلال را در بازی‌های لیگ برتر پیدا کرده است اما ترجیح ریکاردو ساپینتو هم چنان استفاده از جعفر سلمانی در جناح چپ خط دفاعی استقلال است. این در حالی است که این بازیکن در مصاف با پرسپولیس و مس رفسنجان اشتباهاتی در خط دفاعی داشت و این موجب شد تا حریفان خطرات زیادی روی دروازه استقلال ایجاد کنند.

لج بازی ریکاردو ساپینتو با ابوالفضل جلالی گویی برای این بازیکن محرز شده است به این خاطر که در دو هفته اخیر با وجود حضور در اردوی استقلال یک دقیقه هم شانس بازی به دست نیاورده است. جالب اینکه بر خلاف اخباری که وجود دارد این بازیکن مصدوم نیست و اگر مصدوم بود به طور حتم تیم را در سفر به تبریز و اصفهان همراهی نمی‌کرد. ادامه این رفتار شاید موجب شد که این بازیکن تا ۱۳ بهمن اردوی تیم را برای بازی در یک تیم لیگ برتری دیگر ترک کند. 

به اشتراک گذاری این مطلب!

بمب پر سروصدای پرسپولیس در دسترس نیست | شوک بزرگ ستاره پرسپولیس به یحیی

ستاره استقلال رسماً جدا شد| ساپینتو هیچ جوره او را نمی خواهد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه