بررسی شرایط سپاهان و استقلال پیش از دیدار حساس

صدآنلاین | بازیکن سابق استقلال و سپاهان در خصوص بازی حساس این هفته این دو تیم صحبت کرد.

احمد جمشیدیان در خصوص بازی استقلال و سپاهان اظهار داشت: بازی استقلال و سپاهان همیشه جذاب بوده و به نظر می رسد این بازی هم جذاب باشد. به نظر من شرایط سپاهان برای این بازی بهتر است. استقلال در چند بازی اخیر خود خوب نتیجه نگرفته اما با همه این ها این دلیل نمی شود که از پیش بگوییم سپاهان برنده یا استقلال بازنده است. هر دو تیم قطعا در این بازی به دنبال برتری هستند که امیدوارم باز هم شاهد یک بازی زیبا باشیم.

بازیکن سابق استقلال و سپاهان در ادامه افزود: مقانلو بازیکن خطرناکی است و به اعتقاد من مدافعین استقلال روز سختی را برابر او دارند. او ممکن است خط دفاع استقلال را اذیت کند، اما اگر خط دفاعی استقلال در این بازی خوب کار کند می تواند نتیجه لازم را بگیرد.

جمشیدیان در ارتباط با مشکل خط حمله استقلال در گلزنی گفت: این مشکل نه فقط برای استقلال و بلکه برای کل لیگ ایران است. بهترین مهاجمان ایران به خارج از کشور رفته اند و همین مسئله هم به پایین آمدن تعداد گل های زده در فوتبال ایران اثر گذاشته است. از طرفی وقتی سیستم فوتبال ایران رو به بازی دفاعی رفت، شاهد پایین آمدن آمار گل زده بودیم. به هر حال به نظر من عدم تمرکز مهاجمان استقلال در زدن ضربات آخر هم در بازی آن ها نقش دارد و آن ها باید تمرکز خود را بالاتر ببرند. 

به اشتراک گذاری این مطلب!

پیشنهاد جذاب اروپایی برای گزینه تیم ملی ایران رسید

با این دمنوش ها کرونا را ناک اوت کنید

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه