یک ستاره جدید در تمرین استقلال | رونمایی از برگ برنده ساپینتو پیش از دربی

صدآنلاین | سبحان خاقانی که در تمرین استقلال دچار پارگی رباط شده بود، بعد از عمل جراحی و پشت سر گذاشتن دوران نقاهت کار را در زمین را آغاز کرده است.

به گزارش صدآنلاین این بازیکن شرایط روحی و روانی خوبی دارد و از آنجایی که با تیم تمرین می کند، پیش بینی می شود زودتر از حد تصور آماده بازی برای تیم شود. شاید در هفته های پایانی فصل جاری. آنچه که مسلم است او در ابتدای فصل آینده یک بازیکن آماده در ترکیب تیم استقلال خواهد بود.

حسین زواری و آرمان رمضانی که مصدومیت طولانی از ناحیه ساق پا و کمر داشتند، چند روزی است کار با توپ را با استوک در زمین آغاز کرده اند و پیش از دربی به تمرینات گروهی تیم اضافه شوند و آنوقت است که دوباره شانس بازی به دست خواهند آورد.

سعید مهری یکی از هافبک های استقلال به تازگی در تمرین از ناحیه مچ پا آسیب دیده که به نظر می رسد، آسیب دیدگی او خیلی حاد نیست و در روزهای آتی به تمرینات تیم اضافه خواهد شد. هم چنین عارف غلامی که در بازی با هوادار از ناحیه همسترینگ آسیب دیده بود، مشغول فیزیوتراپی است تا در روزهای آینده به تمرین تیم اضافه شود. با توجه به مدت زمانی که تا آغاز دربی باقی مانده ریکاردو ساپینتو از این دو بازیکن درخواست کرده در بازگشت به تمرین عجله به خرج ندهند و زمانی به تمرین اضافه شوند که دیگر خطری آنها را تهدید نکند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

پاداش باورنکردنی کی روش از فدراسیون فوتبال پس از باخت فاجعه بار ایران در جام جهانی

درخواست جنجالی استقلال درباره دیدار با پرسپولیس |فتح الله زاده فاش کرد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه