تکذیب اعدام دو نوجوان زیر ۱۸ سال در زاهدان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان خبر اعدام دو نوجوان زیر ۱۸ ساله در زاهدان را تکذیب کرد.

مهدی شمس آبادی گفت: از روز گذشته خبری در فضای مجازی و توسط رسانه‌های معارض و معاند و برخی افراد معلوم الحال منتشر و مدعی شده اند که دو نوجوان زیر ۱۸ ساله در سیستان وبلوچستان به اتهام محاربه به اعدام محکوم شده اند که قویاً تکذیب می‌شود.

وی افزود: متاسفانه رسانه‌های معارض و معاند نظام اسلامی با هدف برهم زدن امنیت پایدار در سیستان و بلوچستان و ایجاد تفرقه قومی مذهبی میان شیعه و سنی دست به هر نوع شایعه و دروغ پراکنی دست می‌زنند که بصیرت و هوشیاری مردم این دیار تاکنون تمامی نقشه‌های آن‌ها را نقش بر آب کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان تاکید کرد: با توجه به اینکه در خبر کذب و غیرواقعی این رسانه آمده است که در دادگاه کیفری یک زاهدان برای دو نوجوان زیر ۱۸ سال حکم محاربه و اعدام صادر کرده است ضمن تکذیب این خبر یادآور می‌شوم که نه تنها برای این دو فرد مذکور؛ بلکه تا امروز برای هیچ جوان و نوجوان زیر ۱۸ ساله‌ای در دادگاه کیفری یک به اتهام محاربه حکم اعدامی صادر نشده و این خبر از اساس کذب است.

به گفته شمس آبادی؛ مردم نیز با افزایش هوشیاری و سواد رسانه‌ای خود لازم است فریب رسانه‌های دروغ پراکن که هر هفته قصد ایجاد آشوب و تفرقه دارند را نخورند.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

علت باخت تیم ملی در برابر امریکا بالاخره لو رفت

حکم شرعی نوشتن پایان‌نامه برای دیگران

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه