پیغام سرمربی ایران رنگ و بوی جدایی دارد!

صدآنلاین | برخی از منابع خبری از جدایی کارلوس کی‌روش از تیم ملی خبر می‌دهند.

البته قرارداد فدراسیون فوتبال با کارلوس کی‌روش تا پایان جام جهانی بود و برای همکاری مجدد فدراسیون فوتبال باید قرارداد تازه ای را با کارلوس کی‌روش به امضاء برساند که گویی این اشتیاق از سوی فدراسیون فوتبال وجود ندارد و از سویی کارلوس کی‌روش هم مایل است به این همکاری پایان دهد چون فضا را برای ادامه همکاری مناسب نمی‌بیند.

خبر جدایی کارلوس کی‌روش از تیم ملی فوتبال ایران در چند خبرگزاری خارجی منتشر شده است و به نظر می‌رسد می‌شود رنگ و بوی این جدایی را در آخرین پیام کارلوس کی‌روش برای تیم ملی فوتبال ایران به وضوح دید. جایی که گفت این یک افتخار بود که بخشی از این خانواده فوتبال بودم. بدون شک اگر کارلوس کی‌روش قصد ادامه حضور در تیم ملی فوتبال ایران را داشت به جای بودم از کلمه هستم استفاده می‌کرد و این نشان می‌دهد او و تیم ملی به خط پایان رسیده‌اند. جایی دیگر هم گفته است برای همه شما آرزوی شادی، آرامش، موفقیت و سلامتی دارم. این پیام را مربی زمانی صادر می‌کند که تصمیم به خداحافظی گرفته است.

با این حال به نظر می‌رسد این بار جدایی کارلوس کی‌روش از تیم ملی فوتبال ایران با خاطره ای خوش صورت گیرد. او دفعه قبل و بعد از جام ملت‌ها در حالی از تیم ملی جدا شد که هیچ مدیری از فدراسیون فوتبال برای بدرقه او راهی فرودگاه نشد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

تولید پروتئین‌ها، انتقال پیام‌های عصبی، تنطیم ضربان قلب، انقباضات عضلانی و استحکام استخوان‌‌ها با منیزیم

جواد خیابانی سوژه شد | عجیب ترین جمله در گزارش بازی ایران و آمریکا!

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه