سردار فاش کرد: پیشنهاد لیورپول را رد کردم

سردار آزمون، ستاره ایرانی لورکوزن، پنج سال قبل پیشنهاد لیورپول را رد کرده است.

 در ژانویه سال 2017 و با توجه به حضور سادیو مانه در ترکیب تیم ملی سنگال در رقابت های جام ملت‌های آفریقا، لیورپول قصد داشت حمله خود را تقویت کند و در آن مقطع سردار آزمون مورد توجه این تیم قرار گرفته بود. سردار که آن دوران در تیم روسیه ای روستوف روسیه بازی می کرد، در لیگ قهرمانان نمایش خوبی داشته و مورد توجه چند تیم مطرح قرار گرفته بود. اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و از ابتدای فصل جدید بود که بالاخره آزمون از فوتبال روسیه دل کنده و راهی لورکوزن در بوندسلیگا شد. حالا این ستاره گلزن در مورد پیشنهاد لیورپول در آن مقطع و البته دلایل رد انتقال به لیگ برتر صحبت کرده است.

سردار آزمون گفت: "شایعاتی در مورد علاقه لیورپول به جذب من در پنجره نقل و انتقالات زمستانی در گذشته وجود داشت. با این حال در ان مقطع فکر نمی‌کردم این زمان مناسبی برای انتقال به تیمی جدید باشد. من در نهایت چند بازی انجام داده و سپس اکثر اوقات را روی نیمکت سپری می کردم، زیرا لیورپول فقط به دنبال پر کردن خلاء ترکیب خود برای بخش خاصی از فصل بود.

من می خواهم به یک باشگاه بزرگ نقل مکان کنم تا به عنوان یک بازیکن پیشرفت کنم و به همین دلیل زمان مناسب این انتقال را با دقت بالایی در نظر می گیرم. من مطمئن هستم که در آینده نزدیک برای یک باشگاه بزرگ اروپایی بازی خواهم کرد."

به اشتراک گذاری این مطلب!

بازتاب پیروزی دراماتیک ایران در رسانه های عربی/ تیترهای جذاب با «معجزه ایرانی»

جهانبخش نگران آمریکا نباشد(عکس)

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه