صد آنلاین | کسانی که در اذهان متوهم خود خیال خام تجزیه ایران را می پرورانند، بدانند جمهوری اسلامی ایران متحد، منسجم و با اقتدار پابرجا خواهد ماند تا پرچم اسلام و عدالت خواهی را به دست منجی عالم بشریت برساند.

به گزارش صد آنلاین ، مدتی است معاندان و بدخواهان اسلام و انقلاب به بهانه تجمعات برخی معترضان، جنگی ترکیبی را طراحی کرده و درصدد اجرای آن هستند تا اعتراض را به اغتشاش تبدیل کرده و پس از آن با همکاری تروریست های نفوذی و داعش مسلکی های درونی و بیرونی، مرحله اغتشاش را به ترور و انتحار و جنگ خیابانی مبدل نموده و پروژه سوریه سازی و براندازی را به واقعیت برسانند. 

موتور محرکه این جنگ را رسانه هایی به عهده دارند که با دلارهای خون آلود طایفه خونخوار سعودی تغذیه شده و نقشه های روباه پیر و ایادی عبری - عربی او را در بوق های تبلیغاتی شان با چاشنی دروغ پراکنی، عملیاتی می کنند. اما آنچه که به وضوح از بحبوحه اغتشاش و ترور و کشته سازی و دود و آتش سر بیرون آورده و اهداف پلید دشمنان را هویدا نموده ، پروژه ای است که آرزوی دیرین دشمنان این مرز و بوم را افشا می کند، و آن چیزی نیست جز «تجزیه ایران».

معاندان قسم خورده این ملت بزرگ، از دیرباز اندیشه تجزیه ایران را در سر داشته اند اما همواره این خیال خام و خواب پریشان آنها با وحدت و یکدلی و یکپارچگی اقوام ایرانی تعبیر نشده و هربار سرشکسته تر و مفتضح تر از قبل سر در لاک خود فرو برده و ناامیدانه عقب می نشینند. آنها پس از ناامیدی از کند کردن و متوقف نمودن چرخه پیشرفت و اقتدار ملت بزرگ ایران، با بهره گیری از شیوه های نخ نما و محاسبه های غلطی که همواره درباره این ملت داشته اند، به میدان آمدند تا آنچه را که سالیان متمادی در پی اش بودند را چندشبه به دست آورده و فتح الفتوحی بی سرانجام و واهی را به اربابان صهیونیست خود پیشکش نمایند، غافل از اینکه سکان هدایت کشتی این کشور و نظام و انقلاب در بحران ها و تلاطم ها،  با عنایت بقیة الله الاعظم - ارواحنا لمقدمه الفدا - در دستان پرتوان نائبی برحق، امامی شجاع و عالمی بی نظیر و آگاه است و هیهات که سرنشینان این کشتی در مسیر پر فراز و نشیبی که انتخاب کرده اند، دست از ولی امر خود بردارند.

رمز این اتحاد و همدلی را می توان در سه کلمه یافت؛ «جمهوری» که حکومتی مبتنی بر حاکمیت مردم است، «اسلامی» که پایه و اساس و سنگ بنای این نظام را تشکیل داده و «ایرانی» که ملتی بزرگ و فهیم و متحد دارد. این سه کلمه «جمهوری اسلامی ایران» را تشکیل داده اند. حکومتی که تحت لوای رهبری حکیمانه فقیهی عدالت گستر، شجاع و آزاده، ملتی پایبند به شرع مقدس و پرچمی واحد که در بر گیرنده آحاد اقوام بزرگ ایران اسلامی است و این انسجام و وحدت، به کوری چشم ناپاک دشمن؛ ان شاء الله تا قیام منجی موعود(عج) پابرجا خواهد ماند. 

مصداق بارز پایبندی مردم فهیم و بزرگ ایران به جمهوری اسلامی ایران را در جای جای این آب و خاک می توان دید. حتی فضای مجازی که دشمن با تبلیغات و جوسازی و دروغ پراکنی های وسیع، به تهییج کشانده بود، امروز پر است از نظراتی که این پایبندی مردمی را به اثبات می رساند.

 

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

رئیس طالبان ۵۰ میلیون افغانی به مدارس دینی کمک کرد

روایت کشته شدن یوسف قنبرزادگان در شیراز

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه