اقدام جنجالی کی روش روحیه ستاره استقلال را پایین آورد

صدآنلاین | پیشکسوت فوتبال ایران عملکرد بد تیمی را به عنوان علت باخت به انگلیس مطرح کرد.

به گزارش صدآنلاین، شاگردان کارلوس کی‌روش در حالی برای دومین بازی خود در جام جهانی آماده می‌شوند که در اولین دیدار مقابل انگلیس شکست سنگینی را متحمل شدند. در همین خصوص سعید عزیزیان پیشکسوت فوتبال به خبرنگار ما گفت: تیم ملی بازی خیلی بدی مقابل انگلیس انجام داد. ارنج تیم آن چیزی نبود که همیشه دیده بودیم. به عنوان مثال در مرحله مقدماتی مدافعان ما شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی بودند و به خاطر هماهنگی بین این دو بازیکن شاهد یک عملکرد خوب بودیم. اما حالا در اولین بازی جام جهانی به یکباره برنامه دفاعی تیم عوض شد و این اتفاق خیلی به تیم ضرر زد.

وی در ادامه گفت: از طرفی اینکه علی کریمی و روزبه چشمی دیر به تیم اضافه شدند اما در ترکیب ثابت قرار گرفتند نیز از دیگر نکات عجیب ارنج در این بازی مهم بود. این تغییرات ناگهانی بچه‌های تیم را نیز سر در گم کرده بود.

عزیزیان با اشاره نتیجه بدی که در پایان ثبت شد، گفت: در ۱۰ دقیقه ابتدایی بازی اصلا توپ به پای بچه‌های ما نخورد و حتی مالکیت تیم در نیمه اول کمتر از ۲۰ درصد بود که این موضوع گویای همه چیز است. بعید می‌دانم تیم ملی تا به حال در تاریخ خودش ۶ گل خورده باشد، لااقل در جام جهانی هرگز چنین اتفاقی نیفتاده بود.

دروازه‌بان اسبق فوتبال ایران و باشگاه استقلال در خصوص تعویض اجباری علیرضا بیرانوند و دریافت همه گل‌ها در زمان حضور حسینی گفت: اولا سید حسین روی هیچ یک از گل‌ها مقصر نبود. تیم بد چیده شده بود و بد بازی می‌کرد. حتی اگر بیرانوند هم می‌ماند باز هم این گل‌ها را دریافت می‌کرد. ثانیا باید این را هم بگویم که وقتی بیرانوند مصدوم شد و داشت تعویض می‌شد آقای کی روش به عنوان یک مربی به ظاهر حرفه‌ای دستش را به نشانه افسوس روی سرش می‌گذارد. او این کار را مقابل چشمان سیدحسین حسینی انجام داد که می‌خواست وارد زمین شود. چنین حرکتی اول از همه روحیه دروازه بان و بعد روحیه بازیکنان را پایین می آورد.

عزیزیان در پایان در خصوص مصاف تیم ملی ایران مقابل ولز گفت: باید واقعیت را بگوییم که ولز هر چند دیر به جام جهانی رسید اما تیم بسیار خوبی است و قطعا مقابل آنها شرایط سختی خواهیم داشت. با توجه به اینکه در بازی اولمان نتیجه خوبی نگرفتیم کارمان در این بازی راحت نیست. هیچ چیز دور از دسترس نیست اما این مهم است که بچه ها از لحاظ روحی روانی و ذهنی باید آمادگی لازم برای این مصاف مهم را داشته باشند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

این موضوع خطر ابتلا به آلزایمر را در زنان افزایش می‌دهد

مکمل ویتامین A را بشناسید

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه