بیرانوند در نقش واکاشی زوما!

صدآنلاین | دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران با کلاه قرمز رنگ و گارد ویژه در تمرین امروز حضور یافت تا شایعه درباره بازی کردنش قوت بگیرد.

به گزارش صدآنلاین  مهم ترین نگرانی کادرفنی تیم ملی در روزهای گذشته وضعیت بینی علیرضا بیرانوند است؛ دروازه بان شماره یک ایران در دقایق ابتدایی دیدار با انگلیس از ناحیه بینی مصدوم شد و زمین بازی را ترک کرد. بعد از بازی مشخص شد که بینی بیرانوند دچار شکستگی شده است.

با این حال خود بیرانوند و کارلوس کی روش علاقه زیادی دارند تا او مقابل ولز دروازه بان ایران باشد. به همین خاطر کادر پزشکی تیم ملی تلاش های زیادی انجام داده تا بیرانوند با شرایطی ویژه به دیدار دوم تیم ملی در جام جهانی برسد.

پزشکان تیم ملی گارد ویژه ای را برای بیرانوند طراحی کرده اند و قرار است این دروازه بان از این گارد استفاده کند تا اگر مشکلی نداشت مقابل ولز به میدان برود. در تمرین امروز تیم ملی که آخرین تمرین قبل از دیدار با ولز است، از گارد ویژه بیرانوند رونمایی شد و حال باید دید که این دروازه بان می تواند با استفاده از این محافظ در مصاف با ولز حاضر شود یا خیر.

بیرانوند امروز همچنین یک کلاه قرمز رنگ نیز بر سر داشت تا شاید جلوی خوردن ضربه از سمت بالا به بینی اش را بگیرد. البته که او بعید است در بازی رسمی از این کلاه استفاده کند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

تصمیم کی روش ؛ اسم سردار آزمون بیشتر از همیشه شنیده می شود

بازگشت غیرمنتظره بیرانوند با تست نهایی!

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه