مأموریت ممکن انجام نشد

صدآنلاین | جان هردمن سرمربی تیم ملی کانادا، نمایش بازیکنان تیمش برابر شیاطین سرخ اروپا را ستود.

جان هردمن سرمربی تیم ملی کانادا به اولین نفری تبدیل شد که در جامه مربیگری، تجربه حضور در جام جهانی مردان و زنان را چشیده است.

وی در سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۱ با تیم ملی نیوزیلند و در سال ۲۰۱۵ با کانادا در جام جهانی بانوان شرکت کرده بود. این مربی سپس در سال ۲۰۱۸ روی نیمکت تیم ملی مردان این کشور نشست و طلسم ۳۶ ساله کانادایی‌ها در راه‌یابی به جام جهانی را شکست.

هردمن پس از شکست یک بر صفر تیم ملی کانادا مقابل بلژیک، در روز چهارم از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت: «فرصت‌هایی داشتیم که می‌توانستیم از آنها استفاده کنیم. می‌توانستیم این بازی را ببریم و صدرنشین گروه شویم. این مأموریت ما بود، اما موقعیت‌های گلزنی خودمان را از دست دادیم.»

سرمربی کانادا در ادامه به تمجید از بازیکنانش پرداخت و گفت: «به عملکرد کانادا افتخار می‌کنم. هواداران ما ورزشگاه را با افتخار ترک کردند و این موضوع برای ما مهم بود. من آمار بازی را به بازیکنانم نشان دادم و به آنها گفتم که شما به اینجا (جام جهانی) تعلق دارید. ما مدت‌ها بود که در این رقابت‌ها شرکت نکرده بودیم. به بازیکنان گفتم که آماده بازی با کرواسی می‌شویم و این تیم را شکست می‌دهیم؛ به همین سادگی.»

به اشتراک گذاری این مطلب!

موج‌سواری کومله در اغتشاشات با پترودلار‌های سعودی

چه کسی باخت آلمان را پیش بینی کرده بود؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه