پیام مهم ستاره عربستان پس از مصدومیت جنجالی

صدآنلاین | یاسر الشهرانی، مدافع عربستان، از هواداران این تیم خواست که برای پیروزی آنها در مسابقات پیش رو دعا کنند.

به گزارش صدآنلاین |  تیم ملی عربستان در اولین گامی که در جام جهانی 2022 قطر برداشت موفق شد به شگفتی‌ساز این رقابت‌ها تبدیل شود و تیم ملی آرژانتین را با تمامی ستاره‌هایش از سر راه بردارد.
با این حال، اتفاقی ناگوار نیز در جریان این بازی برای آنها رخ داد و مدافع این تیم مجبور شد با مصدومیتی شدید از زمین بازی خارج شود. 
الشهرانی پس از برخورد با دروازه‌بان خودی و در حالی که صورتش غرق خون بود از زمین بیرون رفت و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد تا آزمایش‌های اولیه روی او انجام شود. 
پس از بازی بود که اعلام شد این بازیکن دچار شکستگی از ناحیه فک، استخوان‌های گونه، جمجمه و دندان شده و شدت این ضربه باعث شده است که او خونریزی داخلی هم داشته باشد. 


فدراسیون فوتبال عربستان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که این بازیکن عمل جراحی موفقیت آمیزی را در بیمارستانی در شهر ریاض پشت سر گذاشته است و حالا او شخصا نیز پیامی برای هواداران عربستانی ارسال کرده است تا به آنها اطمینان خاطر دهد که شرایط خوبی دارد. 
الشهرانی در این پیام که در صفحه توییتر تیم ملی عربستان منتشر شد گفت:« من می‌خواستم به شما اطمینان خاطر بدهم که از نظر سلامتی در شرایط خوبی هستیم. دعاهای شما بدرقه راه من است. از هواداران تیم ملی عربستان می‌خواهم برای این تیم که شایسته پیروزی است دعا کنند.»

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

خبری جنجالی از پرسپولیس پیش از دربی | جریمه کاپیتان‌های پرسپولیس به کجا رسید؟

عاملان قتل نگهبان خوابگاه دختران قصاص نمی‌شوند

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه