کاپیتان آمریکا برای انگلیس و ایران کری خواند

صدآنلاین | تیلر آدامز گفت: انگلیس یکی از مدعیان قهرمانی است اما ما به بازی با این ستاره ها عادت داریم.

تیم ملی آمریکا در دومین دیدارش در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باید فردا به مصاف تیم ملی انگلیس برود.

آن‌ها در اولین دیدارشان در این مسابقات برابر ولز قرار گرفتند و به تساوی ۱-۱ مقابل این تیم رضایت دادند. از سوی دیگر نیز انگلیس در اولین دیدارش در قطر موفق شد با نتیجه ۲-۶ برابر تیم ملی ایران به پیروزی برسد.

تیلر آدامز در گفتگو با فاکس اسپورت درباره بازی برابر شاگردان گرت ساوت‌گیت اظهار داشت: «انگلیس تیم واقعا بی‌نظیری دارد. آن‌ها احتمالا یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی هستند؛ بنابراین ما می‌دانیم که قرار است برابر چه قدرتی قرار بگیریم و این را هم می‌دانیم که احتمالا از شانس کمی برای پیروزی در این بازی برخورد هستیم.»

این ستاره لیدز یونایتد با اشاره به آشنایی بازیکنان آمریکا به سه شیر‌ها گفت: «ما همیشه بار مسئولیت را روی شانه‌هایمان حس می‌کنیم. ما همیشه این ویژگی را در خود داریم و البته نباید فراموش کنیم که بسیاری از ما هر هفته برابر بسیاری از ستاره‌های انگلیس بازی می‌کنیم و این باعث شده است که با آشنایی خاصی وارد زمین شویم.»

او درباره تاکتیک تیمش در رویارویی با انگلیس اضافه کرد: «انتظار داریم که کادر فنی آمریکا برنامه بازی خوبی را برای این دیدار در نظر گرفته باشد و این بستگی به ما دارد که چطور به زمین برویم و این برنامه را اجرا کنیم.»

به اشتراک گذاری این مطلب!

این گیاه معجزه ای برای بیماران دیابتی

شوک جدید به سرخ ها | درخواست مهم بازیکن پرسپولیس رد شد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه