ستاره خارجی استقلال : در این صورت ایران ولز را می برد

صدآنلاین | هافبک کروات سابق استقلال معتقد است که اگر کی‌روش تغییرات عجیب در تیمش ایجاد نکند، بازیکنان ایران می توانند ولز را شکست دهند.

به گزارش صدآنلاین هروویه میلیچ، هافبکی بود که از کرواسی به فوتبال ایران آمد و در دو مقطع پیراهن استقلال را به تن کرد. او البته جدایی جالبی از جمع آبی‌پوشان نداشت و تاخیر در پرداخت طلبش برای استقلال دردسرساز شد. او در گفت و گویی که با ویژه برنامه جام جهانی داشت، ضمن ارائه نظراتش در مورد تیم ملی ایران گریزی هم به موضوع استقلال زده و گفت: نمی خواهم به سمت فیفا بروم و قضیه کش پیدا کند. امیدوارم که استقلال هم به قضیه منطقی نگاه کند.

بخش اصلی صحبت های میلیچ به جام جهانی و شرایط ایران اختصاص داشت. او با ابراز شگفتی از شکست سنگین ایران مقابل انگلیس تاکید کرد: فکرش را نمی کردم و با خودم گفتم خدایا چرا ایران این گونه فاجعه برانگیز بازی می کند. نمی دانم شاید خسته بودند یا شاید هم مربی نتوانسته بود ارتباط خوبی با بازیکنان برقرار کند. داشتم با خودم فکر می کردم و می گفتم که این تیم باید برای جام جهانی بهترین کار را انجام می داد ولی چرا این گونه شد؟ شاید یک اتفاق بود و مساله ای وجود داشت. بازی با انگلیس نشان داد که کارهای زیادی باید کرد. بازی آسانی برای انگلیس بود و شاید خودشان هم فکرش را نمی کردند. به هر حال فوتبال است و نمی توان چیزی را پیش‌بینی کرد.

هافبک کروات در مورد بازی دوم شاگردان کی‌روش در دور گروهی جام جهانی مقابل ولز گفت: این یک بازی سخت برای هر دو تیم است. تیم ما (کرواسی) در این سال ها چند بار با ولز بازی کرده است. عملکرد ولز را تا حدی می شناسم. تعدادی از بازیکنان این تیم در لیگ برتر انگلیس بازی می کنند. فکر می کنم اگر آقای کی‌روش تغییر عجیب و غریبی دوباره در ترکیب ایجاد نکند این بیداری برای بازیکنان به وجود آمده که بتوانند نتیجه بهتری بگیرند. امیدوار هستم که بازیکنان ایران از گروه صعود کنند. آنها لیاقت صعود را دارند. اسکوچیچ با این تیم کار کرده بود و الان دست کی‌روش افتاده است. خود من انتقاداتی از اینکه چرا تیم با او به جام جهانی نرفت هم دارم که الان وقت صحبت در موردش نیست.

به اشتراک گذاری این مطلب!

تغییر مهم در ترکیب ایران مقابل ولز | آماده باش به این بازیکنان

شوک جدید به ایران و علیرضا فغانی

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه