وقتی این پیشکسوت کی روش را می شورد و پهن می کند

صدآنلاین | محمدحسین ضیایی سرمربی سابق تیم‌های فوتبال لیگ برتری به شکست سنگین تیم ملی مقابل انگلیس واکنش نشان داد.

محمدحسین ضیایی سرمربی سابق تیم‌های فوتبال لیگ برتری به نکات جالبی درباره عملکرد کی‌روش در تیم ملی ایران و بعد از شکست ۶-۲ تیم ملی برابر انگلستان اشاره کرد.

او در گفتگویی به بازی دفاعی اما شکست‌بار تیم ملی برابر انگلستان با عنوان اتوبوس‌های کی‌روش می‌پردازد.

ضیایی گفت: کی‌روش از نظر فوتبالی بهترین کار ممکن را انجام داد چون از این حد بیشتر بلد نیست انجام دهد، ۲ دسته از آدم‌ها در فوتبال ما باید جوابگوی بازگشت کی‌روش و این فاجعه بزرگ باشند یکی کسانی که او را به فوتبال ما برگرداندند و دسته دوم کسانی که خواستند تا او به تیم ملی فوتبال برگردد.

ضیایی درباره سیستم عملکرد تیم ملی دربازی با انگلستان اضافه کرد: افتضاح تیم ما عدم دانش مربی تیم ملی از سیستم ۲-۵-۳ است، همه به سبک بازی کی‌روش آشنا هستند، او هر جای دنیای که می‌رود اتوبوس‌هایش را همراه خود می‌برد، او غفلت کرد که با تیمی بازی دارد که او را از خودش بهتر می‌شناسند و همه دیدند که چقدر راحت و بی‌دغدغه از بالای اتوبوس‌های او به گل رسیدند.

ضیایی از مدیریت فوتبال ما انتقاد کرده و گفت: نتایج تیم ملی و رفتار تیم‌های عربستان و ژاپن و کره جنوبی نشان می‌دهد که ما چقدر از تیم‌های دیگر در بحث مدیریت فوتبال ضعیف‌تر عمل کردیم، این تیم‌ها آبروی فوتبال آسیا هستند اما ما آبروداری نکردیم.

او صحبت‌هایش را اینگونه به پایان رساند: شما آقای کی‌روش که مربی با دانش و با تجربه‌ای هستی، لطفا بگو از هر ۵۰ مربی بزرگ فوتبال دنیا کدام یک حاضر است بازیکن‌هایی را در اولین بازی تیم ملی در جام جهانی ثابت بگذارد که در بازی‌های مقدماتی و تدارکاتی و حتی شب قبل از بازی عملکردشان در حد حضور در ۳۰ نفر اول تیم ملی هم نبوده است؟ با کدام منطق از بازیکنانی مثل روزبه چشمی و علی کریمی و میلاد محمدی استفاده کردی اما کنعانی‌زادگان و عزت‌اللهی و سردار آزمون را روی نیمکت گذاشتی؟ این بازیکن‌ها واقعا با اشتباهاتشان کمر تیم ملی را شکستند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

هشدار ! در استفاده از گیاهخواری نباید عجول باشید و از تفریط خودداری کنید!

این موضوع خطر ابتلا به آلزایمر را در زنان افزایش می‌دهد

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه