بازیکنان تیم ملی دپرس تر از همیشه

صدآنلاین | هیچ یک از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران تصور باختی سنگین و شش گله مقابل انگلیس در شروع جام به ذهن‌شان خطور هم نمی‌کرد.

به گزارش صدآنلاین تیم ملی فوتبال ایران به عنوان اولین آسیایی توانست سریعترین صعود به جام جهانی را در شرایطی تحقق بخشد که پس از دو باخت به عراق و بحرین و در ادامه جدایی ویلموتس در شرایط پیچیده‌ای قرار گرفته بود، اما اراده بازیکنان ایرانی با حضور اسکوچیچ در راس کادر فنی تیم یکبار دیگر فوتبال ایران را از یک بحران نجات داد و در ادامه با کسب نتایج قابل توجه ایران به عنوان تیمی قابل احترام و در رنکینگ اول آسیا به جام جهانی رسید.
با وجود تمام فراز و نشیب‌هایی که فوتبال ایران پس از صعود تجربه کرد و اسکوچیچ جای خود را به کی‌روش داد باز هم تصور باختی سنگین در اولین دیدار جام جهانی قابل تصور نبود. البته سرمربی پرتغالی تیم ملی در این مسابقه دست به تغییرات متعددی زده بود که حتی شاید خود بازیکنان هم از این موضوع غافلگیر شده بودند و آنچه در جریان 116 دقیقه مصاف ایران مقابل شاگردان ساوت‌گیت رخ داد مشخص کرد نتوانسته‌اند خودشان را با توجه به زمان کوتاهی که در اختیار داشتند با تفکرات کی‌روش هماهنگ کنند.
آخرین تمرین تیم ملی ساعتی قبل در زمین چمن هتل الریان محل اقامت تیم ملی فوتبال ایران آغاز شد؛ جایی که کارلوس کی‌روش پس از مصاحبه‌ای که در ابتدای این تمرین داشت به میان بازیکنان رفت تا یکی از مهم‌‎ترین جلسات تمرینی پیش از مصاف با ولز را زیر نظر  بگیرد.
آنچه از تصاویر ثبت شده توسط عکاس "ورزش‌سه" امیرحسین خیرخواه در دوحه به نظر می‌آید این است که بازیکنان پس از شکست باورنکردنی 6 بر 5 مقابل انگلیس شرایط روحی مناسبی ندارند، ولی با جدیت کارشان را در پیش گرفته‌اند تا بتوانند بهترین نمایش خود را در دو دیدار باقی مانده ارائه کنند و باخت تلخ بازی اول را با صعود به دست فراموشی بسپارند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

برای دیابت و فشارخون این غذاها را مصرف کنید | بهترین روش برای دیابتی ها

کُری خوانی هواداران عربستان برای لیونل مسی

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه