هشدار جدی کی روش به بازیکنان تیم ملی

صدآنلاین | سرمربی تیم ملی در مصاحبه امروزش بار دیگر تاکید کرد بازیکنان دشمنان مردم نیستند.

به گزارش صدآنلاین کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران در حاشیه تمرین امروز مقابل خبرنگاران قرار گرفت و مصاحبه‌ای انجام داد. وی در ابتدا گفت: در درجه اول مجدد تشکر می‌کنم از حمایت‌های شما. ما هیچ وقت علاقه نداریم داخل زمین باشیم و افتخاری برای هواداران کسب نکنیم. ولی نتیجه‌ای که به دست آمد مطمئنا باعث می‌شود که از آن یاد بگیریم. در مقابل تیمی که در حال حاضر کاندید قهرمانی است و با رفتار مناسب و روند درست ذهنی ما باید در زمین بوده و خودمان باشیم. همانطور که دیروز گفتم و پیامی فرستادم، بازیکنان ما در تیم ملی دشمنان ما نیستند.

وی در ادامه گفت: برای کسانی که می‌خواهند بازیکنان را تبدیل به دشمنان کشور کنند، می‌خواهم به آن‌ها تبریک بگویم چون کارشان را درست انجام دادند. ولی مطمئن هستم که اکثر مردم می‌دانند که این بازیکنان در طول سال‌ها باعث شادی مردم شدند ولی مطمئنا این نظریه که بازیکنان تیم ملی دشمن ما هستم را تخریب کنم و با آن بجنگم. دشمن ما کسانی هستند که تلاش کردند تمرکز ما را بر هم بزنند. کسانی که فکر می‌کنند انجام بازی‌های جام جهانی مقابل انگلیس و یا پرتغال و حتی کسانی که فکر می‌کنند بازی در جام جهانی مثل بازی پلی استیشن است، بایذ بدانند مسئولیت بزرگی دارد.

سرمربی پرتغالی تیم ملی در پایان گفت: برای افرادی که این کارها را انجام دادند تبریک می‌گویم و باید خوشحال باشند. نمی‌توانم صحبت‌های خودم را تمام کنم بدون اینکه به سایت ورزش سه تبریک بگویم.

در ادامه خبرنگار اعزامی سایت “ورزش سه” پرسید چرا که کی‌روش اینگونه جواب داد: شما کار خوبی انجام دادید. شما کارتان را خوب انجام دادید، چرا که ترکیب را ساعت‌ها قبل از بازی در صبح اول وقت اعلام کردید و این به ما کمک می‌کند که بدانیم یک نفر از داخل تیم به شما کمک می‌کند. همه رسانه‌های ایرانی اینجا هستند اما شما فقط این کار را انجام دادید. شما یک قهرمان بزرگ هستید.

لازم به ذکر است که ورزش سه به عنوان مرجع اخبار ورزشی همواره پیش از بازی ترکیب تیم ها را اطلاع رسانی میکند.

همچنین ورزش سه ترکیب احتمالی انگلیس را هم به صورت کاملا درست به نقل از دیلی میل روز بازی تیم ملی با این تیم منتشر کرده بود. 
 

به اشتراک گذاری این مطلب!

اعتبار ۱۲ هزار میلیارد ریالی بانک سپه برای حمایت از ایجاد نیروگاه های خورشیدی

مدغعی قهرمانی عامل بدترین روز تاریخ فوتبال ایران

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه