طعنه سنگین استقلالی‌ها به کی روش |  محمد محبی چطور می‌تواند مقابل ولز به میدان برود؟

صدآنلاین | از جمله بازیکنان آماده و سرحال تیم استقلال در هفته های پایانی لیگ برتر پیش از رسیدن به تعطیلات جام جهانی مهاجم بوشهری تیم استقلال بود.

محمد محبی که در تابستان سال جاری از باشگاه سانتاکلارا به لیگ ایران برگشت و عضو باشگاه استقلال شد بعد از چند هفته ابتدایی (از بازی مقابل نساجی مازندران در هفته ششم) به اوج آمادگی خود رسید و گلزنی اش را از آن مسابقه استارت زد و هفته به هفته در شرایط بهتری قرار گرفت.

محبی که در اردوهای ریکاوری تیم ملی زیر نظر کی روش تمرین می‌کرد جزو لیست ۵۰ نفره ملی‌پوشان تا پیش از آخرین اردوهای ریکاوری تیم ملی بود اما در نهایت محبی به اردوی پایانی دعوت نشد و اسمش در لیست ۲۵ نفره اعزامی به جام جهانی نبود! در همین ارتباط بسیاری از کارشناسان و پیشکسوتان استقلالی از نوع نگاه کی روش انتقاد کرده و دعوت نشدن محبی را بدسلیقگی سرمربی پرتغالی دانستند.

حالا و بعد از انجام اولین مسابقه تیم ملی باز هم تعدادی از کارشناسان استقلالی با اشاره به عملکرد ضعیف علیرضا جهانبخش (در بازی مقابل انگلیس) معتقدند محبی هنوز می تواند در دو بازی آخر کمک حال تیم کشورش باشد و چون اسمش در لیست بوده و لیست تیم ملی هم از قبل یک جای خالی داشت و حالا با خروج بیرانوند دو جالی خالی دارد این بازیکن می تواند همین امشب راهی قطر شود و برای بازی بعد روبروی ولز در خدمت تیم ملی باشد.

محبی در حال حاضر با به ثمر رساندن چهار گل بهترین گلزن استقلال در یازده هفته ابتدایی بوده و در جدول گلزنان لیگ برتر هم در رده دوم ایستاده است. او پیش از این نیز در دوران حضور کی‌روش پیش از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه چند بازی زیر نظر مربی پرتغالی برای تیم ملی انجام داده بود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

قتل نوجوان ۱۷ ساله با قمه مقابل دوربین مداربسته در خواربارفروشی

خطر ابتلا به دیابت در زنان مبتلا به تنبلی تخمدان

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه