وزیر ورزش: بیرانوند گفت اگر کادر فنی اجازه دهد مقابل ولز بازی می‌کنم

وزیر ورزش و جوانان گفت: مصدومیت بیرانوند موجب شوک تیم ملی شد ولی خود او گفت اگر کادر فنی اجازه دهد، من جمعه برای بازی حاضر هستم.

 سید حمیدرضا سجادی وزیر ورزش و جوانان امروز چهارشنبه (۲ آذر)  در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بنده تا دیروز درخدمت تیم ملی فوتبال در دوحه بودم و مجددا در کنار تیم ملی خواهم بود.

وی افزود: روز گذشته تمرین مناسبی انجام شد و نقاط ضعف و قوت بررسی و برنامه‌ریزی کردند تا تیم ملی روز جمعه به نحو احسن در میدان باشد که برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنیم.

وزیر ورزش تصریح کرد: جمع زیادی از هم‌میهنان به ورزشگاه آمدند و بازی را دیدند و تمهیدات مناسبی برای این مهم اندیشیده شد.

سجادی گفت: ان‌شاءالله تیم ملی فوتبال روز جمعه با آرایش جدیدتر و تجدید قوای بهتر حاضر خواهد شد؛ جو مناسبی در بازی گذشته داشتیم و ان‌شاءالله همان فضا را در بازی‌های بعدی شاهد خواهیم بود. 

وی افزود: امیدواریم در روزهای آینده دعای خیر مردم و اخبار خوب را شاهد باشیم و حاشیه‌ای در کار نباشد و شاهد رقابت خوبی باشیم. 

وزیر ورزش درباره مصدومیت علیرضا بیرانوند عنوان کرد: متاسفانه ایشان از ناحیه استخوان بینی دچار شکستگی شد و تا سه ساعت بعد از بازی هنوز خونریزی شدید داشت ولی حال روحی خوبی داشت و از این اتفاق ناراحت بود. این مساله موجب شوک تیم ملی شد ولی خود آقای بیرانوند گفت اگر کادر فنی اجازه دهد، من جمعه برای بازی حاضر هستم ولی تصمیم نهایی با کادر فنی است.

سجادی خاطر نشان کرد: حضور بیرانوند در بازی بعدی تا دیشب مشخص نبود و این مسائل فنی است که با مسئولان تیم خواهد بود و ترکیب نهایی روز مسابقه مشخص می‌شود. 

وی درباره احتمال صعود تیم ملی فوتبال به مرحله بعدی جام جهانی گفت: همه تیم‌ها برای بازی با کیفیت آمده‌اند و تیم ملی ایران هم همین‌طور؛ برای بازی اول این نتیجه را متصور نبودیم ولی شرایط طور دیگری رقم خورد و ما دو فرصت طلایی دیگر داریم و مهمترین بازی با ولز است و اگر از ولز ببازیم، بازی آمریکا تشریفاتی می‌شود و زمان طلایی، بازی جمعه است و باید بهترین روحیه و جو ورزشگاه را برای جمعه رقم بزنیم. اگر بازی مساوی شود، باید با اما و اگر منتطر سایر نتایج باشیم و در صورت برد در روز جمعه، امیدواریم مقابل آمریکا هم مثل گذشته خوب بازی کنیم‌. اگر کیفیت همیشگی در تیم باشد، امید به صعود هم هست. 

در حال تکمیل ...

به اشتراک گذاری این مطلب!

سفر به کدام کشورهای خارجی ارزان است؟

پرونده اغتشاشات شما در لینک زیر، این پیام کلاهبرداری است

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه