واکنش  بازیکنان استقلال به شش تایی شدن تیم ملی

صدآنلاین | نتیجه عجیب و غیر منتظره دیدار اول تیم ملی مقابل انگلیس در جام جهانی همان اندازه که طرفداران فوتبال را متعجب کرد باعث بهت و حیرت بازیکنان استقلال هم شد.

از افراد نزدیک به تیم استقلال خبر می‌رسد بازیکنان این تیم در حین برگزاری مسابقه از طریق شبکه‌های مجازی با هم در ارتباط بودند و بعد از هر گلی که تیم ملی دریافت می‌کرد در این باره در گروه‌های خودشان با هم ارتباط برقرار می‌کردند.

بعد از به ثمر رسیدن گل‌های پنجم و ششم تعجب شاگردان ساپینتو از اتفاق رقم خورده در بازی تیم ملی مقابل انگلیس افزایش پیدا کرده و با پایان این مسابقه تعدادی از بازیکنان استقلال در این باره با هم و درباره بازی تیم ملی و علت خوردن شش گل از انگلیس به تحلیل عملکرد تیم ملی پرداختند.

نکته جالب اینجاست که اکثر بازیکنان استقلال شرایط نامساعد روحی بازیکنان تیم ملی برای حضور در این تورنمنت را از جمله دلایل اصلی شکست سنگین مقابل انگلیس دانسته و معتقد بودند بچه‌های تیم ملی در فرم عادی و همیشگی شان نبوده اند وگرنه فاصله واقعی فوتبال ایران و انگلیس چهار گل نبوده است.

شایان ذکر است؛ دیدار تیم‌های ایران و انگلیس در اولین بازی گروه B مسابقات جام جهانی با نتیجه ۴ بر ۲ به پایان رسید و هر دو گل تیم ملی را مهدی طارمی به ثمر رساند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

اینگونه  کبد خود را متعادل کنید

روزبه چشمی عامل اصلی باخت تیم ملی ؟ | کی‌روش غلط دیکته ساپینتو را گرفت

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه