فتح‌الله‌زاده با این روش تحریم‌ها را دور می‌زند | الماس جذاب به داد حاج فتل رسید

صدآنلاین | اللهیار صیادمنش بازیکن تیم هال سیتی انگلیس که از باشگاه سایپا به استقلال پیوست در دوران سرمربیگری وینفرد شفر به الماس استقلال معروف شد.

سرمربی آلمانی آبی ها این لقب را در لیگ هفدهم برای اللهیار صیادمنش در نظر گرفت و آینده او را روشن دید که البته با انتقال این بازیکن به لیگ های اروپایی ترکیه، اوکراین و درنهایت انگلیس مشخص شد مرد با تجربه آلمانی تشخیص درستی درباره این بازیکن مازندرانی داشته است.

حالا و با توجه به صحبت های مسئولان باشگاه فنرباغچه ترکیه مقرر شده بخشی از حق انتقال این بازیکن به باشگاه هال سیتی انگلیس به حساب باشگاه استقلال واریز شود. این موضوع که استقلالی‌ها روی آن حسابی باز نکرده بودند باعث خوشحالی فتح‌الله‌زاده و مدیران این باشگاه شده است.

در شرایطی که استقلال باید چند صدهزار دلار بابت شکایت پادوانی و استراماچونی به این دو فرد خارجی بپردازد، قرار است ترتیبی اتخاذ شود تا بخشی از این مبلغ یا همه آن بدون واریز به حساب های بانکی کشورمان مستقیماً به حساب هایی که وکلای استراماچونی و پادوانی معرفی میکنند واریز شود.

روش جالب استقلال برای حل مشکل دلاری/ فتح‌الله‌زاده با الماس تحریم‌ها را دور می‌زند!

با توجه به تحریم سیستم بانکی کشورمان اگر استقلال بخواهد این مبلغ را به صورت مستقیم دریافت و دوباره از طریق صرافی ها به حساب استراماچونی و پادوانی واریز کند قطعا بخش قابل توجهی از آن به خاطر حق انتقال، کسر خواهد شد. به این دلیل فتح الله زاده از طریق واحد بین الملل باشگاه مقدمات انتقال این مبلغ به حساب طلبکاران خارجی باشگاه استقلال را فراهم کرده تا گوشه ای از مشکلات استقلال از این طریق مرتفع شود.

ناگفته نماند؛ استقلالی‌ها باید چندین هزار دلار هم بابت انتقال قرضی مهدی قایدی از باشگاه الاهلی به استقلال به حساب این تیم اماراتی واریز کنند تا قسط اول حق انتقالش را به طرف اماراتی بپردازند که هنوز بودجه ای برای آن دیده نشده است!

به اشتراک گذاری این مطلب!

فریب نخوریم/مسئله خواندن سرود ملی یا نخواندن!+ویدئو

کنایه جالب یک کاربر توییتری به خبرنگار خارج نشینی که از جلسات محرمانه رهبری باخبر است

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه