جدایی محمد محبی قطعی است ؟ انتخاب بهترین راه حل

صدآنلاین | محمد محبی برنامه ریزی کرده بود امروز در بازی با انگلیس یکی از بازیکنان حاضر در ترکیب تیم ملی باشد یا دست کم این بازی را از روی نیمکت تیم ملی دنبال کند.

به گزارش صدآنلاین راه حضور او در ترکیب تیم ملی از درخشش در بازی های استقلال می گذشت و این کار را به خوبی انجام داد. زدن چهار گل در استقلال و موقعیت سازی برای هم تیمی ها نشان می داد، استقلال خرید خوبی این فصل در خط حمله داشت و از همه مهمتر مشخص شد، بی دلیل نبود که در ابتدای فصل ریکاردو ساپینتو شخصا روی خرید این بازیکن پافشاری می کرد. بازیکنی که نشان داد، هم در پست وینگر می تواند برای تیم ملی بازی کند و هم مهاجم نوک. اما در کمال تعجب کارلوس کی روش پیش از اردوی آخر و بعد از قهرمانی استقلال در سوپر جام به محمد محبی، صالح حردانی و مهدی مهدی پور اجازه حضور در اردوی تیم ملی را نداد تا این سه بازیکن پیش از گزینش نهایی از ترکیب تیم ملی خط بخورند.

شاید یک سوال بزرگ برای محمد محبی این باشد که آیا به عنوان بازیکن بیست و ششم شایسته حضور در اردوی تیم ملی نبود؟ به هر صورت این انتخاب کارلوس کی روش بوده و از قدیم گفته اند مربیگری شغل سلیقه ای است. فوتبال ادامه دارد و به طور حتم بعد از جام جهانی از آنجایی که تیم ملی بالاترین میانگین سنی را در بین تیم های حاضر در جام جهانی دارد، برای جام ملت ها به طور حتم دستخوش تغییر خواهد شد و این یعنی یک فرصت تازه برای محمد محبی و دیگر بازیکنان جوانان که مدعی پوشیدن پیراهن تیم ملی هستند. به نظر می رسد محمد محبی تلاش خود را برای یک شروع دوباره آغاز کرده است و این بهترین راه حل در مواجه با خط خوردن از اردوی تیم ملی بود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

رفتار عجیب ساپینتو با ستاره استقلال که علیه او مصاحبه کرد!

سلاح پنهان کی‌روش در قطر لو رفت | اسلحه کارلوس انگلیسی ها را شگفت زده می کند؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه