اتفاق جالبی که ساپینتو در استقلال رقم زد

صدآنلاین | تیم استقلال پس از پشت سر گذاشتن یک فصل کامل بدون شکست (در لیگ برتر) در اولین هفته لیگ جاری تن به باخت داد.

اولین دیدار تیم استقلال در لیگ برتر جاری در تاریخ بیست و یکم مرداد ماه در تهران مقابل سپاهان برگزار شد. تیم استقلال در آن دیدار با نتیجه ۲ بر صفر روبروی سپاهان تن به شکست داد تا پس از مدتها در یک دیدار لیگ برتری طعم تلخ شکست را چشیده باشد.

یاسین سلمانی و رامین رضاییان ظرف ۵ دقیقه (در دقایق ۵۲ و ۵۷) دو بار دروازه استقلال را باز کردند تا این تیم با سرمربی پرتغالی اش طعم تلخ شکست را بچشد.

اما نکته مهم از آن تاریخ تا امروز بدون شکست ماندن تیم استقلال در رقابت های لیگ برتر و تک بازی سوپرجام است. شاگردان ساپینتو در ۱۰ هفته بعد از آن (هفته دوم تا یازدهم) با به دست آوردن ۶ پیروزی و ۴ مساوی حالا ۲۲ امتیازی هستند. اما نکته جالب در این میان سپری شدن ۱۰۰ روز از تاریخ شکست استقلال است تا ۱۰۰ روزه بدون شکست را پشت سر گذاشته باشند.

البته این تعداد روز بدون باخت قطعاً تا تاریخ ۲۹ آذرماه که استقلال با پرسپولیس مسابقه می‌دهد نیز ادامه خواهد داشت چون این تیم در این مدت در رقابت‌های رسمی هیچ بازی پیش‌رو ندارد تا این رکورد به عدد ۱۳۰ روز افزایش پیدا کند.

ناگفته نماند؛ دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر روز سه شنبه ۲۹ آذر ماه از ساعت ۱۷ و ۳۰ در استادیوم آزادی برگزار می‌شود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

بهترین سیستم انگلیس برای دیدار با ایران چیست؟

کدام خواننده در مراسم افتتاحیه جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر حضور خواهد داشت؟

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه