آقای ستاره به جام جهانی می رسد؟

صدآنلاین | کریم بنزما در صفحه اینستاگرام خود به غیبت در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر واکنش نشان داد.

کریم بنزما ستاره بی چون و چرای فصل گذشته فوتبال باشگاهی اروپا بود. او نقش کلیدی در قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا و البته لالیگا ایفا کرد و خود را در قامت بهترین بازیکن دنیا به اثبات رساند.

بنزما نهایتا چندی پیش پاداش نمایش های درخشان خود را دریافت کرد و موفق شد جایزه توپ طلای سال ۲۰۲۲ را کسب کند. جایزه ای که اتفاقا ستاره فرانسوی به سزاوارانه ترین شکل ممکن آن را به دست آورد.

البته در این فصل اوضاع برای کریم بنزما مطابق انتظار پیش نرفت و مصدومیت های پیاپی باعث شد که این بازیکن از فرم فوق العاده فصل گذشته خود فاصله بگیرد؛ موضوعی که باعث شد نگرانی هایی در رابطه با حضور او در جام جهانی نیز شکل بگیرد.

با این‌حال بنزما توانست به موقع آماده شود و در اردوی تیم ملی فرانسه حاضر شد. با این وجود شب گذشته یک کابوس بسیار تلخ به سراغ این بازیکن آمد و او در جریان تمرینات تیم ملی فرانسه دچار مصدومیت شد؛ موضوعی که باعث شد بنزما جام جهانی را از دست بدهد.

حالا کریم بنزما در صفحه اینستاگرام خود به مصدومیتش و البته غیبت در جام جهانی واکنش نشان داده است. او در صفحه شخصی خود نوشت: «در زندگی‌ام هرگز تسلیم نمی‌شوم اما امشب باید مثل همیشه به تیم فکر کنم. بنابراین این دلیلی است تا جایم را به کسی بسپارم که بتواند به تیم ما کمک کند تا جام جهانی بزرگی را رقم بزند.»

عکس| اولین واکنش کریم بنزما به از دست دادن جام جهانی؛ هرگز تسلیم نمی‌شوم اما...

به اشتراک گذاری این مطلب!

عاملان شهادت گروهبان یکم بیرانوند دستگیر شدند

عکس| استقبال ویژه از بن سلمان با خودروی لوکسِ بنتلی

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه