آبی پاکی علی کفاشیان روی دست ایرانی ها

صدآنلاین | علی کفاشیان رییس اسبق فدراسیون فوتبال درباره بازگشت کارلوس کی‌روش به ایران گفت: فکر می‌کنم یک تصمیم عاقلانه‌ای بود که گرفتند.

علی کفاشیان در خصوص اینکه آیا علاقه‌اش به فوتبال را از دست داده، اظهار داشت: مسابقات را دنبال می‌کنم. اگر تلویزیون را روشن کنم و مسابقه‌ای پخش شود، نگاه می‌کنم.

وی درباره بازگشت کارلوس کی‌روش به ایران و قبول هدایت تیم ملی عنوان کرد: آقای کی روش، فکر می‌کنم یک تصمیم عاقلانه‌ای بود که گرفتند و ایشان آمد. الان تیم ما قشنگ سازماندهی شده و تیم در قطر با روحیه کار می‌کند. انشاالله با زحمات بازیکنان و دعای مردم نتیجه خوبی در جام جهانی می‌گیریم.

رییس اسبق فدراسیون فوتبال درباره اینکه اگر رییس فدراسیون بود تصمیم به بازگشت کارلوس کی‌روش می‌گرفت، عنوان کرد: از نظر اخلاقی ما به آقای اسکوچیچ بدهکار بودیم. تیم را بدون شکست به جام جهانی برده بود و کار بزرگی کرده بود؛ اما بعدش حواشی که به وجود آمد شاید من هم یک کارهایی می‌کردم که تا مطمئن باشیم تیم ملی در یک جای خوبی بتواند بایستد.

وی پیرامون پیش‌بینی‌اش از عملکرد ایران در جام جهانی تصریح کرد: نمی‌توانم بگویم صعود می‌کنیم یا نه اما خاطرم هست وقتی در گذشته قرعه ما به آرژانتین و پرتغال خورد مردم نگران بودند، اما تیم ملی بازی خوبی انجام داد و جز بهترین بازیهای ما در تاریخ جام جهانی بود. امیدوارم تیم ملی فعلی هم با همین روحیه مقابل انگلیس، آمریکا و ولز قرار بگیرد و بتوانیم یک یا دو تیم را شکست بدهیم.

رییس اسبق فدراسیون فوتبال در خصوص احتمال بازگشتش به سکان مدیریت فوتبال گفت: خیر تمایلی ندارم که به فوتبال برگردم. توانمندی زیادی ندارم که بخواهند پیشنهادی بدهند! در هر صورت پیشنهادی داده نشده است. من بازنشسته هستم و ازکارافتاده و بعید است دیگر پیشنهادی برسد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

زمان نشست خبری و آخرین تمرین تیم ملی

تیراندازی مرد مسلح از طبقه ۵ ساختمانی در بوکان

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه