ستاره استقلال سورپرایز کی روش در جام جهانی؟

صدآنلاین | ابوالفضل جلالی با روحیه بالا تمرینات خود را جلو می برد و امیدوار است سورپرایز کارلوس کی روش در ترکیب ایران باشد.

به گزارش صدآنلاین شاید در ابتدای فصل جاری لیگ برتر فوتبال ایران کمتر کسی تصور می‌کرد ابوالفضل جلالی یکی از ستاره هایی باشد که در لیست نهایی تیم ملی قرار می‌گیرد و به جام جهانی می‌رود. او اما با تلاش زیاد و عملکرد خوب در ترکیب استقلال نظر دراگان اسکوچیچ و بعد کارلوس کی‌روش را جلب کرد و راهی قطر شد.

جلالی که در بازی های دوستانه تیم ملی نیز در سمت چپ خط دفاعی به میدان رفت و عملکرد نسبتا خوبی داشت، حالا یکی از گزینه های اصلی کی روش برای این پست است. اگرچه چپ پاهای پرتعداد دیگری از جمله احسان حاج صفی ، میلاد محمدی و حتی وحید امیری در لیست ایران حضور دارند، اما با توجه به شرایط مسابقات تدارکاتی جلالی نیز شانس خوبی برای بازی کردن دارد.

او در تمرینات تیم ملی با انگیزه وروحیه بالایی حضور دارد و کارش را انجام می‌دهد. جلالی که جوان ترین بازیکن ایران در جام جهانی محسوب می‌شود، حالا شاید مثل دو جام جهانی قبلی که کی‌روش در ترکیب ایران سورپرایز هایی داشت، باعث غافلگیری طرفداران فوتبال ملی شود.

جلالی امید دارد در فاصله دو روز تا بازی با انگلیس اعتماد کی‌روش را جلب کند و در سمت چپ ایران به میدان برود؛ هرچند که کار سختی برای این منظور خواهد داشت.

به اشتراک گذاری این مطلب!

برخورد ۲ دستگاه موتور سیکلت در دشتستان ۲ فوتی بر جا گذاشت

یک روایت از نحوه کشته شدن حمیدرضا روحی در محله زیباشهر

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه