سروش رفیعی بازداشت می شود؟

صدآنلاین | کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت از سروش رفیعی بازیکن تیم پرسپولیس توسط هیئت فوتبال استان خراسان رضوی را رد کرد.

به دنبال شکایت هیئت فوتبال استان خراسان رضوی از بازیکن تیم پرسپولیس کمیته وضعیت رای خود را به این شرح صادر کرد؛ در پرونده شکایت هیئت فوتبال استان خراسان رضوی مبنی بر خروج از استان سروش رفیعی، بازیکن تیم سپاهان، کمیته وضعیت قرار رد دعوی خواهان را صادر کرد.

سروش رفیعی بازیکن تیم پدیده بود که راهی تیم سپاهان شد و در ادامه پیراهن تیم پرسپولیس را برتن کرد. بازیکنان، در هنگام خروج از استانی به استان دیگر باید مبلغی را به حساب هیئت فوتبال استان مبدا واریز کنند که به نظر می رسد بازیکن تیم پدیده این کار را انجام داده است. در غیر این صورت شکایت هیئت فوتبال استان خراسان رضوی از این بازیکن رد نمی شد. به واقع جابجایی های بازیکن در هر پنجره بخشی از هزینه های هیئت فوتبال استان ها را تامین می کند. مبالغی که بازیکنان لیگ برتر از تیمی به تیم دیگر در خارج از استان پرداخت می‌کنند، بیشتر از بازیکنان تیم‌های دسته اولی است و تا زمانی که این مبالغ به حساب هیئت فوتبال استان ها واریز نشود، رضایتنامه بازیکن تایید نخواهد شد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

عکس| جمع بزرگان فوتبال با حضور یک پرسپولیسی

رونمایی از بزرگترین و عجیب ترین پیکره نیم نتی در جام جهانی قطر

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه