پاسخ اسطوره شیاطین‌سرخ به کریستیانو

وین رونی اسطوره منچستریونایتد و هم‌تیمی سابق کریستیانو رونالدو به صحبت‌های جنجالی فوق‌ستاره پرتغالی واکنش نشان داد.

کریستیانو رونالدو در مصاحبه‌ای که با پیرز مورگان داشت، در مورد انتقاداتی که از هم‌تیمی‌های سابقش از جمله وین رونی و گری نویل دریافت می‌کند، صحبت کرد. رونالدو گفت که نمی‌توانست این انتقادها را درک کند و آنها را دیگر دوست خود نمی‌داند و در ادامه رونی را «موش» خطاب کرد.

از رونی هنگام حضور در مراسم گلوب ساکر ۲۰۲۲ در دبی درباره این مصاحبه سوال شد. اسطوره یونایتد در پاسخ گفت: «خب، گوش کن، کریستیانو رونالدو بازیکن فوق‌العاده‌ای است و همانطور که قبلاً هم گفتم، او و مسی بهترین بازیکنان جهان هستند. باز هم می‌گویم که این انتقاد نیست. چیزی که من گفتم این بود که پیری به سراغ همه ما می‌آید و کریستیانو به وضوح می‌داند که باید با این موضوع کنار بیاید. او مصاحبه‌ای انجام داد که جهانی شد و عجیب بود، بعضی از نظرات عجیب هستند. اما من مطمئن هستم که منچستریونایتد بعد از دیدن مصاحبه کامل با این موضوع برخورد خواهد کرد و هرکاری لازم باشد انجام خواهد داد.»

رونالدو هم‌تیمی سابقش را «موش» خطاب کرد/ پاسخ اسطوره شیاطین‌سرخ به کریستیانو

این توهین زمانی صورت گرفت که مورگان گفت که نمیفهمد چرا رونی از رونالدو متنفر است. مورگان با این سوال شروع کرد: «پول بیشتر در بانک یا فالوئرهای بیشتر در اینستاگرام؟» رونالدو در حالی که می‌خندید پاسخ داد: «سوال خوبی است! احتمالاً هردو!»

مورگان سپس گفت: «من فقط سعی می‌کنم بفهمم که چگونه وین رونی می‌تواند تا این حد از تو متنفر باشد!» رونالدو پاسخ داد: «نه تنها او، تصور کنید بقیه موش‌ها هم از من انتقاد می‌کنند، اما خوب است که هنوز شماره یک باشم.»

رابطه رونالدو و رونی پس از انتقاد رونی از رفتار رونالدو در امتناع از ورود به زمین در بازی مقابل تاتنهام، شروع به بدتر شدن کرد. آنها قبلا در طول حضورشان در اولدترافورد با هم خیلی صمیمی بودند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ببینید | دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای استان قم با رهبر انقلاب

ایذه با دادن چند شهید،‌ خم نمی‌شود | معترضان حق دارند حرفشان را در این کشور بزنند

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه