علیرضا بیرانوند: انگلیس به جای خود، می خواهیم کاری کنیم کارستان! /  کارلوس کی روش با تجربه ترین مربی جام جهانی است

خوش روحیه ترین بازیکن این روزهای تیم ملی علیرضا بیرانوند است که دومین جام جهانی متوالی خودش را تجربه می کند.

 دروازه بان اول تیم ملی کشورمان که در مصاحبه های اخیر خودش حرف از تاریخ سازی زده است در این رابطه می گوید: ما تیم خوبی در اختیار داریم که با تجربه ترین مربی جام جهانی را بالای سر خود می بیند. کارلوس کی روش پنجمین حضور خودش به عنوان سرمربی را در جام جهانی تجربه می کند و اینجا در قطر با تجربه ترین است. او خوب می داند چگونه باید ما را آماده بازی ها کند و برهمین اساس همه بچه ها از روحیه خوبی برخوردار هستند.

او ادامه می دهد: اولین بازی ما برابر انگلیس است و طبیعی است تمرکز همه ما روی این بازی باشد اما این به جای خود! ما در ادوار گذشته جام جهانی هرگز نتوانستیم به دور حذفی جام جهانی صعود کنیم اما این بار می خواهیم به مراحل بالاتر صعود کنیم. می خواهیم تاریخ ساز شویم و به نظرم تیم فعلی ایران این پتانسیل را دارد و امیدوارم بتوانیم در این دوره از جام جهانی کاری کنیم کارستان!

علیرضا بیرانوند در خصوص آمادگی خودش می گوید: ما ۴ دروازه بان در اردوی تیم ملی هستیم که تمرینات بسیار خوبی را پشت سرگذاشته ایم. به شخصه از آمادگی جسمانی و روحی و روانی خوبی برخوردارم و امیدوارم بتوانم در مسابقات تیم ملی در این دوره از جام جهانی عملکرد مناسبی داشته باشم. البته فقط من شرایط این چنینی ندارم و همه بروبچه های تیم ملی از روحیه و آمادگی بسیار خوبی برخوردارند و قصد شگفتی سازی دارند.

او که توانسته است در دوره گذشته در روسیه شگفتی ساز شده و پنالتی کریستیانو رونالدو را مهار کند در مورد تقابل با هری کین و انگلیسی ها می گوید: بازی با پرتغال در روسیه تمام شد و به تاریخ پیوست. همیشه به آن صحنه افتخار می کنم اما باید نگاهم رو به جلو باشد. شاید یک افسوس همیشگی این باشد که ما می توانستیم پرتغال را شکست دهیم و به دور بعدی صعود کنیم اما بدشانسی جلوی تیم ایران را گرفت. انشالله این مرتبه بتوانیم  جبران مافات کرده و به دور بعدی و مراحل بالاتر صعود کنیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

دست استکبار جهانی و صهیونیسم کودک کش در حادثه ایذه نمایان است

دستگیری تعدادی از عوامل حمله تروریستی ایذه هنگام فرار

0 دیدگاه

    ارسال دیدگاه